Konservēti āboli sveču gaismā


Bieži vien ar interesi nolūkojos uz dažos blogos publicētajiem pozitīvajiem tekstiem. Pārdomāju savas gaitas un piedzīvoto un nevilšus nākas prātot – vai tā var būt, ka cilvēki  patiešām iedalās optimistos un pesimistos un es būtu pieskaitāma pie tiem otrajiem?

Nolēmu izdarīt eksperimentu. Mums reiz viens pasniedzējs teica, ka katru ziņu ir iespējams uzrakstīt kā labu, gan arī kā sliktu. Milzīgā lidmašīnas avārijā, bojā gājuši piecdesmit cilvēki vai arī lidmašīnas avārijā izdzīvojusi omīte ar mazmeitiņu un viņu papagailis (pasniedzēja piemērs bija sakarīgāks, tomēr domu jūs sapratāt). Tad nu tā… Manā eksperimentā apstiprinājās, ka pēdējās 24h notikušas arī labas lietas.

Laba lieta nr. 1 – apciemoju frizieri un esmu atkal rūsiņš kā mani reiz nodēvēja pēc latvju brūn-blondīnes statusa maiņas uz rudmiesi. Kur vien eju man līdzi velkas smaržīgs hennas/zāļu tējas aromāts, kas atgādina par pavasari, kad pirmo reizi nokrāsoju matus.

Laba lieta nr. 2 – es nodarbojos ar konservētu ābolu makšķerēšanu laukā no trīslitru burkas. Sveiciens no omītes.

Gandrīz laba lieta nr. 3 – uz brīdi paliku bez elektrības, tieši brīdī, kad pēc vairāku nedēļu pārtraukuma beidzot atkal paņēmu rokās ģitāru, lai mācītos spēlēt Joan Osborne – What if God Was One Of Us. Akordus nācās pabeigt, līdz galam nenodedzinātās Adventes sveces gaismā. Nē, es neesmu sākusi gaidīt nākamos Ziemassvētkus. Patiesībā jau tā ir parasta balta svece, kuru gluži vienkārši nesanāca nodedzināt līdz pagājušajiem Ziemīšiem.

Šeit vajadzētu kādu nobeigumu, tomēr iztikšu. One shot of happy comes only with two shots of sad. Iedzersim ābolu kompotu. Cheers!

Advertisements

2 komentāri

  1. Ir, ir tā, ka katra ziņa ir aprkstāma no abām pusēm ^^ Taču gadījumā, ja cilvēkam tiek prezentēti objektīvi fakti par notikumu, tur gan ieslēdzas vai nu optimists, vai pesimists, un ziņas apraksts būs pie kājas 😀

    P.S. – nospēri manu Milow citātu? :O

    Like

    1. Zināju jau iepriekš to dziesmu un arī citāts bija iekritis ausī. Labi, ka Tavs skaipa profils man viņu atgādināja 😀

      Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: