Iedvesmai tīmeklī


Jau labu laiku interneta vidē pastāv vairākas lapas/blogi, ko regulāri apmeklēju. Ja nu kāds vēl nezināja, tīri noderīgs šim mērķim ir bloglovin’, kas ļauj ātrāk un ērtāk pārlūkot blogus, kas nesen apdeitoti.

Kā pirmo no lapām, kuras iedvesmo, varu minēt Modcloth , ko esmu pieminējusi jau agrāk, kad veidoju savu wish list. Kā viņi paši raksta, uzņemums attīstījies pamazām, satiekoties diviem vintage lietu mīļotājiem. Starp citu, feins ir ne tikai veikals, bet arī blogs.

Otrs nenovērtējams iedvesmas avots ir Style Like U, ko atradu salīdzinoši nesen, kaut kur twitterī. Šis veidojums piedāvā iepazīties ar māksliniekiem, dizaineriem, rakstniekiem un citiem radošiem cilvēkiem un paviesoties viņu mājās un skapjos ar video interviju palīdzību. Katrs no šiem cilvēkiem ir visnotaļ unikāla personība un lielisks iedvesmas avots.

Ja par stilu, tad visērtāk pārlūkot jaunākās tendences, vai gluži pretēji, kaut ko orģinālu ar Lookbook palīdzību. Jāsaka, viņu tagline –  collective fashion consciousness sanācis diezgan trāpīgs. Nedrīkst nepieminēt, ka pirms kāda laika arī mums letiņiem parādījusies lapa, kur lietotāji var iesūtīt savus stila foto – StyleWish

Un tad nāk fashion blogi. Starp neskaitāmajiem interesantajiem blogiem, esmu iemīļojusi tieši šo trīs dāmu stila izjūtu – Pandora, Tahti Syrjalaun Late Afternoon. Katra krietni savādāka, tomēr viņu stils pietur manas acis, jo šķiet visnotaļ izstrādāts, niansēts un gaumīgs. Estētisks baudījums.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: