Gaidāmie kino labumi 2011


Kad aizvadītā gada labākās filmas apkopotas, laiks vērst skatu tālāk nākotnē. Jāatzīst, ka šis gads solās būs visai krāsains un noteikti apmierinās visu iespējamo žanru cienītājus. Veltīju vienu pēcpusdienu, lai mazliet paklaiņotu pa piedāvājumu un no visas lielās gūzmas atlasīju dažas pērles, kuras tieši es gaidīšu uz lielā ekrāna jau pirmajā pusgadā. Lai  gan teorētiski tas joprojām ir 2010. gads, šīs filmas – Burlesque, The Tourist un Tron : Legacy,  līdz man tuvajam kinoteātrim nonāks ar krietnu novēlošanos, tādēļ netieši varu iekļaut arī tās savā gaidāmajā listē. Tomēr par tālākajām gaidām – viss sāksies jau janvārī ar…

Season Of The Witch

Nikolasu Keidžu es patiešām neesmu iecienījusi, un, lai gan man nav šaubu, ka viņš ir labs aktieris, nepriecājos redzēt filmā ar šādu sižetu. Skatoties treileri nez kāpēc pirmās asociācijas ar Kingdom Of  Heaven, ko skatījos pirms vairākiem gadiem. Protams, plus maģija. Katrā ziņā, viena no tām filmām, kuras ir vērts apskatīt uz lielā ekrāna.

Rango

Šī animācija iznāks martā un to ir ierunājis Džonijs Deps. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ jāskatās. Otrs – treileris ir smieklīgs. Trešais – jauku animāciju nevar būt par daudz.

Jane Eyre

Marta mēnesis turpināsies arī uz nopietnākas nots. Grāmata bija lieliska – gotika un romantisms. Stiprā Džeina un savādais misters Ročesters, slēgtā istaba ar vājprātīgo sievu, un protams, pats Viktorijas laikmets. Un trauslā AliseMia Vasikovska Džeinas lomā. Šeit nekas nevar noiet grieizi. Cerams

Sucker Punch

Ieraugot treileri pirmās asociācijas ar kaut ko vidēju starp Sin City un Repo. The Genetic Opera – abām filmām, kuras nesagādāja tās patīkamākās emocijas. Šeit stāsts par meiteni, ko iesloga psihiatriskajā klīnikā un viņas mēģinājumu bēgt caur fantāzijas pasauli…Un tomēr, ne jau sižeta dēļ uz šādām filmām iet. Tie efekti, tie efekti. Un stiprais dzimums gan jau, ka ies paskatīties uz karotājām meitenēm. Režisora Zack Snyder kontā skaistā animācija Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole. Varbūt būs labi? Joprojām marts.

Red Riding Hood

Nu ko, pienācis laiks turpināt pasaku rimeikošanu, šoreiz mazā  meitenīte ar sarkano kapuci pārvērtusies visai izskatīgā daiļavā, un vilka vietā ir vilkacis. Režisores Katrīnas Hārdvikas kontā pirmais Twilight – vienīgā no pagaidām iznākušo filmu trio, ko esmu redzējusi un vizuāli, jasaka, bija tīri skatāma, ņemot vērā mazos līdzekļus un šauro laika grafiku kāda tika filmēta. Attiecībā uz šo, mani nepamet cerības, ka šī Sarkangalvītes versija gan vairāk līdzināsies Blood And Chocholate. Anyway, jūtu, acij tīkamu darbu. Arī šis skatītājus sasniegšot martā.


Beastly

Atceros, bērnībā pa TV gāja seriāls par Skaistuli un Briesmoni. Būšu ļoti pateicīga, ja kāds man atgādinās šī seriāla nosaukumu, jo tas bija vienkārši lielisks. Arī šai tēmai, saprotams, bija jāatgriežas jaunā veidolā. Mana drūmā sirds, gan būtu priecājusies par nedaudz tumšāku risinājumu, tai skaitā arī briesmoņa masku. Sākotnējais varoņa tēls liek iedomāties par saldāku Dorian Gray versiju. Tomēr, tā kā režisorsDaniels Bārnzs ir radījis arī Phoebe In Wonderland, kas man reiz ļoti patika, gaidu arī šo filmu ar nepacietību. Nebūs ilgi jāgaida – jau atkal marts.


Hanna

Savukārt aprīlī varēsim sekot līdzi padsmitgadīgai slepkavai. Neizskatās gluži pēc Nikitas, bet meitenes cīnītājas rullē.  Ar katru gadu viņas kļūst aizvien jaunākas un jaunākas…

Game Of Thrones

17. aprīlī gaismu ieraudzīs arī arī HBO ražots, manuprāt, daudzsološs seriāls Game Of Thornes, kas uzņemts pēc romānu sērijas A Song of Ice and Fire motīviem. Wikipedia saka, ka pilotsērijas izmaksas esot variējušas pat līdz 10 miljoniem dolāru.

Un tad, protams, filmas, par kurām visi zina, un visi gaida – 4. daļa  Pirates of The Caribbean, 2. daļa Harry Potter And Deathly, Hallows Šreka līdzgaitnieka Puss in Boots stāsts, kā arī Roberts Daunijs Jr. visticamāk atgriezīsies Sherlock Holmes II Priekš manis liels gaidāmais ir rimeiks seriālam Dark Shadows, ko režisē Tims Bērtons un piedalās, kurš gan cits ja ne Džonijs Deps. Tiesa līdz tam vēl ilgs laiks. Pat ne šis gads.

Ko gaidi tu?


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: