Kas mugurā bagātajiem un slavenajiem?


Tikko rakstīju par Golden Globe ieguvējiem, tomēr nevar sacīt, ka  pašas filmas būtu vienīgais iemesls, kādēļ cilvēki šo te pasākumu skatās. Daudzas fashionistas lielāku uzmanību pievērš tieši dizaineru apģerbiem, kurus zvaigznes lepni izrāda uz sarkanā paklāja. Arī šogad mirdzēja dažas īpaši greznas pērles. Un arī dažas, pēc manām domām, diezgan negaumīgas parādības tērpu izskatā. Tad nu iespēja arī mums mirstīgajiem caur skaistām bildēm ielūkoties mirdzumā, ko sniedz slava, nauda un… dārgas drēbes.

Vislielāko apbrīnu, manuprāt, šogad ir pelnījusi Andželīna Džolija savā smaragdzaļajā Versace kleitā ar garajām piedurknēm un dziļo izgriezumu muguras daļā…

Zaļais šogad izrādījies visai efektīvs. Manuprāt, vienlīdz daiļa kleita no dizaineres Monique Lhuillier mugurā arī Katrīnai Zetai – Džounsai. Mazliet Vējiem Līdzi stila nekad nenāk par ļaunu. Šoreiz drapēriju smagums tērpam runā tikai par labu.

No pasakām līdz realitātei nav nemaz tik tālu. Arī Helena Bonema – Kārtere, šķiet, tādā joprojām dzīvo. Šīs dāmas stils var patikt vai nepatikt, bet vienu gan jāatzīst, stils viņai pavisam noteikti ir. Ekscentriskā kleita radīta, kur gan citur,  ja ne pie Vivienne Westwood. Un viena kurpe jau atkal aktuāli smaragdzaļajā krāsā. Apskaužama pašpārliecinātība.

Pašpārliecinātības nepieciešamību, pēc manām domām, pieprasa arī šis Jil Sander tērps, kas bija mugurā Tildai Svintonei. Šis komplekts pavisam noteikti izcēlās uz pārējo fona. Taču ne vienmēr dīvains, ir slikts.

Nezinu kāpēc, taču skatoties uz Džulianu Mūru kleitā no Lanvin man nevilšus gribējās pasmaidīt. Tērps ir visnotaļ ekstravagants un košs, nerunājot par to, ka šajā foto arī nedaudz saburzījies. Taču no pašas aktrises strāvo pozitīvisms un prieks, kas liek skatītājiem atmest visas šaubas par mazliet riskantu, tomēr eleganci.

Eleganci šogad pārstāvēja arī bīstamā mājsaimniece Eva Longoria ar melno un svinīgo  Zac Posen kleitu, kas man nevilšus atgādināja Sex And City, kur visai attāli, bet līdzīgs pārspīlēti skaists godē Kerijas plānotajās kāzās, bija arī Šarlotei.

Daudzviet internetā kritizēts tiek Natālijas Portmanes maigi rozā tērps ar sārto rozi, no Viktor & Rolf. Protams, ja labi ieskatās, varbūt krāsa in nedaudz par jēlu un roze par burtisku, tomēr kopā ar punci un laimīgo gaidošo māmiņu, šī bilde vismaz man asociējas ar kaut ko ļoti cute labā nozīmē.

No smagās artilērijas pamazām vien pārejam pie aizvien ēteriskākām un gaisīgākām kleitām miesas toņos, kristālos un plīvuros. Šogad balvu pasniegšanā tādu netrūka. Sākot jau ar Skārletas Johansones nude toņos ieturēto Elie Saab princešu rītakleitas līdzinieci.

Arī Sandras Bulokas graciozi krītošais tērps no Marchesa atgādināja, kādēļ vērts skatīties šo zvaigžņu parādi. Ja vien nebūtu tik daudz līdzību ar iepriekšējā bildē redzēto. Bet laikam jau tās saucas tendences.

Un arī Anna Hetaveja savā Armani Privé līdzīgi kā Andželina bija nosliekusies par labu elegantai kleitai ar izteiktu plecu līniju, atkailinātu muguru un garām piedurknēm.

Tomēr, kā jau katru gadu, starp graudiem var atrast sēnalas (jā, es zinu bija otrādi, bet šajā gadījumā nav labāka veida kā to pateikt), proti, dažas slavenību kleitas uz citu fona vai nu neizcēlās vispār vai izcēlās ne tik labā gaismā. Man personīgi  nepatika Halles Berijas, apakšveļu atgādinošā kleita no Nina Ricci. Savukārt Klēras Deinsas kleita no Calvin Klein, kas man šķita tik neinteresanta cik vien tas ir iespējams, vietums netā tiek arī slavēta. Heidijas Klumas kleita no Marc Jacobs lika domāt par skaistu vasaras dienu kaut kur siltajās zemēs, nevis Zelta Globusa pasniegšanas ceremoniju un līdzīgi kā Mišelas Viliamsas puķainais ģērbs no Valentino, atšķīrās no pūļa ar savu pārlieko vienkāršību.

Foto no lielākoties no šejienes

Advertisements

2 komentāri

  1. Es ar visu nakti negulēju un skatījos. Ja tā godīgi, sarkano paklāju bija gandrīz tik pat interesanti skatīties, kā pašu pasniegšanu.
    Man šķiet, ka šogad nav tie veiksmīgākie tērpi, it īpaši tāpēc, ka dominē tā rozā krāsa, kura man personīgi nepatīk.
    Piekrītu par Portmani, lai gan viņa neizskatās perfekti, kaut kas tajā visā viņas veidolā ir tik fantastisks!

    Like

  2. Par Halli Beriju piekrītu, drausmīgs tērps, nevar saprast kas ir pa daudz, aks jāņem nost un kas vispār ir domāts! Tā, kā pati neskatījos pasniegšanu, jauki bija lasīt! 🙂 Paldies!!!

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: