Zelta Globusi sadalīti


Nav nekāds noslēpums, ka svētdien norisinājās 68. Golden Globe pasākums. Arī es šogad pasākumu noskatījos un jāsaka īpašu pārsteigumu uzvarētāji man nesagādāja. Tomēr ir dažas vilšanās un daži labi gadījumi. Šeit par tiem, kam tika manas personiskās simpātijas.

Īpašs prieks par Glee, kas ieguva balvas gan nominācijā Labākais televīzijas seriāls – komēdija vai mūzikls, gan arīDžeina Linča par savu Sjū Silvesteras lomu seriālā saņēma balvu kā Labākā otrā plāna aktrise, kā arīKriss Kolfers jeb visiem zināmais skaistās balss īpašnieks Kurts no Glee, tika atzīts par Labāko otrā plāna aktieri.

Kā jau daudzi bija gaidījuši Natālija Portmane ieguva balvu kā Labākā dramatiskās filmas aktrise par lomu filmā Black Swan, tomēr, man par vilšanos par gada labāko filmu kritiķi atzina nevis Black Swan, bet gan Social Network, kam tika balvas arī kategorijās Labākais režisors, Labākais scenārijs un Labākais skaņu celiņš. Mazliet brīnos, ka Inception palika bešā – atliek cerēt, varbūt Oskaros atzīs.

Un, protams, žēl, ka Alice In Wonderland tika nekaunīgi atstāta bez Zelta Globusa, nominācijā Labākā kinofilma – komēdija vai mūzikls, to piešķirot  The Kids Are Alright. Tāpat bez balvas palika arī Džonijs Deps, kas bija nominēts kā Labākais aktieris komēdijā vai mūziklā gan par darbu filmā The Tourist gan Alice in Wonderland. Arī, manuprāt, tīri labā aninācija How To train Your Dragon nominācijā Labākā animācija, paspēlēja Toy Story 3.

Kritiķu atzītas šogad bija arī filmas, kuras vēl neesmu paguvusi noskatīties King’s Speech, ar Kolinu Fērtu (balva nominācijā Labākais dramatiskās filmas aktieris) un manu, tik mīļo Helēnu-Bonemu Kārteri, kā arī The Fighter ar Kristianu Beilu (balva Otrā plāna labākais aktieris). Būs jāievērtē, kas tur tik daudzsološs.

Advertisements

2 komentāri

  1. Čakli čolē līdzi visādām lietām 😀 Šausmas, es kaut arī visu laiku Vācijā to vien darīju kā skatījos filmas, vng nekad tik daudz neiespētu 😀

    Like

    1. Uj, filmas es esmu diezgan maz redzējusi salīdznoši ar seriāliem. Un aizvien jauni un jauni, maitas-laikēdāji, rodas, kas jāskatās 😀

      Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: