Cepumi no paciņas


Reiz ieklīdu Stockmann un ieraudzīju šim Betty Crocker izstrādājumam atlaidi. Tā kā cena bija tikai bija 0.95 L,s nolēmu pamēģināt. Ar šādiem tradicionāliem amerikāņu cepumiem, man ir nelāga pieredze, jo reiz mēģināju pati pagatavot mīklu un secināju, ka sviesta bija par daudz un šokolāde pārāk negaršīga. Turklāt, paši cepumi ne tuvu neieguva vēlamo formu. Tapēc, uz šo maisījumu liku cerību, ka nu jau gan jāizskatās gluži kā uz bildes un jāgaršo gluži kā no cepumu paciņas. Rezultātā, gluži kā no paciņas, protams, nesanāca, bet nevarētu arī teikt, ka piedzīvoju pilnīgu fiasko. Galu galā, šie, tomēr ir sintētiskie cepumi, kur reti, kas var noiet greizi.

Receptē minēts, ka pagatavošanai nepieciešamas vien 7 minūtes, 1 ola, un pusglāze mīksta sviesta va margarīna. Tomēr, nācās ieviest atkāpes no receptes, jo, lai mīkla iegūtu normālu konsistenci, vienas olas vietā prasījās divas. Uz pannas cepumi izplūda diezgan milzīgi par spīti tam, ka novietoju patālu vienu no otra un liku kā norādīts – vienam cepumam vienu tējkaroti mīklas.

Kopumā jāsaka, ka par spīti tam, ka šie brāļi nav no vaiga tie glītākie, un ir tikai attāli radinieki kārdinošajai iepakojuma fotogrāfijai,  garšai nav ne vainas. Jāuzmanās vien tiem, kam līdzīgi kā man, negaršo tumšā šokolāde, jo gabaliņi mīklā ir tieši no tās.

Advertisements

3 komentāri

  1. Nu Tavējie jau izskatās daudz dzīvelīgāki, un noteikti, ka arī garšīgāki, par tiem pārkaltušajiem sausiņiem, kas uz paciņas. 😀 Lai vai kā, tagad vismaz zināšu, ka tev tumšais čoklets neiet pie sirc :D:D:D

    Like

    1. He, he, tumšā šokolāde, jā kaut gan tā ir daudz veselīgāka, šī nav iekarojusi manas simpātijas. Tas man atgādināja to ballīti, kad Tu teici, ka no tās nenākot miegs 😀

      Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: