Jaunie seriāli rudens sezonā 2011: drāmas


Turpinot iepriekšējā postā aizsākto jauno seriālu listi, šoreiz par drāmām, kas mūs sagaida rudenī un 2011./2012. vidus sezonā.

The Playboy Club, NBC, 19. sept.

No vaiga glītais Eddie Cibrian kļūs par ”zaķenītes”  Brittany Clapper patronu, 60.gadu settingā veidotajā The Playboy Club. Patīkama noskaņa, uz šo man augstas ekspektācijas.

Pan Am, ABC, 25. sept.

Vēl viena laikmetīga drāma, kuras darbība norisinās 60. gados un stāsta par Pan Am stjuartēm un pilotiem un viņu dzīvesstilu. Piedaloties lieliskajai Christina Ricci.

Good Christian Belles, ABC 2011./2012. mid-season.

Šķiet, ka līdz ar paziņojumu par Desperate Housewives pēdējo sezonu, ABC nākuši pie slēdziena, ka vieta nedrīkst stāvēt tukša. Good Christian Belles stāsta par Amandu, kas kopā ar saviem bērniem atgriežas dzimtajā mazpilsētā, kur viņu sagaida gan baumas, gan intrigas, gan arī botokss. Redzēsim vai šīs ”mājsaimnieces” turēsies līmenī. Cerams, ka jā, ja jau producents ir Sex and City, un 90210 darinātājs Darren Star. P.S. seriālu sākotnēji gribēja nosaukt par Good Christian Bitches

Revenge,  ABC, 21. sept.

Kad Hemptonā ierodas jauna svešiniece, neviens vēl nenojauš, kāds ir viņas patiesais mērķis – pa vienam vien iznīcināt tos, kas reiz iznīcinājuši viņas ģimeni.

Ringer, CW, 13. sept.

Sarah Michelle Gellar iejutīsies dvīņumāsu lomās. Kad viena no māsām mirst, otrai nākas pieņemt tās vietu un spēles noteikumus. Sižets, iespējams, jau kaut kur redzēts, bet cerams piegājiens būs svaigs.

Awake, NBC, 2011./2012. mid-season.

Sirreāla drāma par policijas detektīvu, kas pēc smagas avārijas zaudē sievu un dēlu un attopas dzīvojot vairākās paralēlās realitātēs, kurās viņa mīļotie cilvēki ir vēl dzīvi. Šķietami labi tiks parādīta trauslā robeža starp realitāti un sapņu pasauli. Must see.

Unforgettable, CBS, 20.sept.

Kādreizējā policiste ar savādu medicīnisko stāvokli – slimību, kas neļauj viņai aizmirst nevienu detaļu no redzētā, dzirdētā vai piedzīvotā, tiek ievilkta kārtējā nozieguma izmeklēšanā. Daudzsološa ideja, kaut gan seriālu par apdāvinātiem izmeklētājiem dažādās jomās, netrūkst.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: