Jaunie seriāli rudens sezonā 2011: fantasy


Turpinājums seko un šajā postā apkopoti jaunie fantasy/scifi/horror tipa seriāli. Nedaudz, bet diezgan koši.

Grimm, NBC, 21. okt.

2005. gadā gaismu ieraudzīja filma The Brothers Grimm, tagad acīmredzot kādam ir ienācis prātā ekspluatēt pasakas vēl tālāk, uzņemot arī šādu seriālu ar pasaku un šausmu elementiem. Stāsts par puisi, kas uzzina, ka ir pēdējais no Grimmiem un viņam lemts redzēt lietas krietni savādākā gaismā, kā parastiem cilvēkiem. Izrādās visapkārt dzīvo pasaku tēli – nebūt ne tie paši jaukākie un nekaitīgākie. Supernatural + pasakas.

Once Upon a Time, ABC, 23. okt.

Pasaku tēli turpina biedēt arī šī seriāla paralēlajā realitāte. Pilsētiņas iedzīvotāji izskatās kā gluži parasti cilvēki, taču patiesībā ir aizmirsuši savu īsto identitāti – to, ka viņi ir pasaku tēli. Turklāt pilsētu nebūt nav viegli pamest, jo tad var atgadīties, kas ļauns…

 

The Secret Circle, CW, 15. sept.

Un atkal jāsāk ar tipisko tekstu – pilsētā ierodas jauna meitene… Šīs meitenes māte iet bojā mīklainos apstākļos un jauniete atgriežas mātes vecajā pilsētiņā, lai sāktu savu dzīvi no jauna. Taču tur viņu sagaida kāds noslēpums. Izrādās viņa jau tiek gaidīta, lai noslēgtu maģisku apli un atklātu savas raganas spējas. Amulets Vampire diaries gaumē.

 

Terra Nova, FOX, 26. sept.

Daudzsološs scifi gabals, par cilvēkiem, kas tālajā 2149. gadā beidzot ir veiksmīgi piebeiguši planētu un dodas atpakaļ 85 miljonus gadu senā pagātnē, lai no jauna uzbūvētu civilizāciju. Ož pēc labiem specefektiem.

 

Alcatraz, FOX, 2012. gads.

Leģendārais Alkatrazas cietums slēpj sevī kādu noslēpumu. Pirms daudziem gadiem no neizbēgamā cietuma mīklainos apstākļos pazuda visi noziedznieki. Tagad viņi ir atgriezušies, ne dienu nenovecojuši un ar mērķi…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: