Jaunais, modei veltītais realitātes šovs – Project Accessory


Daudzi modes entuziasti droši vien ir pazīstami ar Project Runway, ko vada slavenā modele Heidi Klum un modes zinātājs Tim Gunn. Ja vēl neesiet pazīstami, noteikti iepazīstieties, jo ja atskaita personīgo drāmu, ko scenāristi allaž pūlas uzpūst, šovs no modes mīļotāju skatupunkta, ir visnotaļ interesants un radošs. Project Runway nupat noslēdza savu 9. sezonu, un kā jau ar veiksmīgiem šoviem gadās, tiek meklētas jaunas idejas, kā uzrunāt auditoriju. Šobrīd atklātībā ir nonācis Project Runway blakus produkts Project Accessory, kura princips ir visai līdzīgs. 12 talantīgiem aksesuāru – kurpju, somu, rotaslietu u.c. dizaineriem tiek piedāvāta iespēja piedalīties šovā, un izpildīt dažādus modes izaicinājumus, (kā piemēram, pagatavot aksesuārus no krāmiem) lai iegūtu visai iespaidīgu naudas balvu un plašu atpazīstamību, ko nodrošina piedalīšanās šādos TV šovos.

Pagaidām ir iznākušas 4. sērijas, un spriest par šova tālāko dinamiku ir visai grūti, taču viens ir skaidrs – Project Accessory zaudē Project Runway priekšā. Pirmkārt, jau pašas raidījuma vadītājas un tiesneši netur līdzi Heidi un Tim līmenim. Nemaz nerunājot par to, ka vērot apģērba tapšanas procesu un tā izrādīšanu uz mēles ir krietni vien aizraujošāk, nekā vērot, kā tiek veidota josta vai kurpju pāris. Šova uzstādījums vārds vārdā kopē savu vecāko brāli Project Runway, taču tam krietni pietrūkst priekšgājēja harismas.

Lielākais pluss ir paši dizaineri, kas šovā piedalās. Ir interesanti paskatīties uz šiem radošajiem cilvēkiem, lai kārtējo reizi pārliecinātos, ka oriģinālas lietas spēj radīt oriģināli cilvēki. Šo šovu turpināšu skatīties visticamāk tieši šī iemesla dēļ. Mans vērtējums 7 Tējtasītes.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: