2. Advente: Ziemas dziesmu kompilācija pirmssvētku laikam


Ziemassvētkiem tuvojoties, veikalos un citās publiskās vietās aizvien vairāk nākas dzirdēt tradicionālās dziesmas, kas gadu no gada atgādina – tas laiks ir klāt. Jingle Bells, Santa Baby, Last Christmas, protams, ir labi līdz vienai robežai… Šajā postā piedāvāju ieklausīties pāris varbūt ne tik tradicionālas, ziemīgas dziesmās, kas man personīgi asociējas ar Svētku gaidīšanas laiku un ziemas noskaņu. Priecīgu Otro Adventi.

Birdy – White Winter Hymnal – mierīgs Fleet Foxes kaveris skaistai ziemas dienai.

Hurts – All I Want For Christmas Is A New Year’s Day – jau pagājušogad rakstīju par šo dziesmu, nu atkal ir iemesls atsākt klausīšanos.

Coldplay – Christmas Lights – vienkārši dvēseliska dziesma.

Glee – Baby, It’s Cold Outside – gaumīga retro noskaņa un viegla melodija sasildīs kopā ar karstvīna glāzi, kamēr it’s cold outside.

Nightwish – Kiss While Your Lips Are Still Red – vairākus gadus šī ir viena no manām vēlīnā rudens/ziemas ievada dziesmām. Skaista melodija un melanholiska noskaņa.

Within Temptation – Gothic Christmas – arī subkultūru ietvaros tiek svinēti Ziemassvētki. Ar atbilstošām lirikām, protams. 🙂

Leann Rimes – Amazing Grace – ne Ziemassvētku dziesma tās tradicionālajā izpratnē. Amazing Grace skaistums ir vienkāršībā un skaņas tīrībā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: