Jaunie seriāli 2012. gadā


Pamazām visi steidz palūkoties atpakaļ uz aizvadīto gadu un seriālu un filmu labumiem. Es vispirms izlēmu palūkoties nākotnē un dot nelielu ieskatu, kādus jaunus seriālus varam gaidīt Jaunajā gadā.

Jane By Design. Jauns seriāls jaunām meitenēm – par modi, mīlestību un pelēkas peles pārtapšanu stilīgā princesē. Tieši tas, ko varētu sagaidīt no ABC family, kas skatītājiem parasti piedāvā vieglāku skatāmvielu. Uz ekrāniem sākot ar 3. janvāri.

Face Off. Ar otro sezonu atgriežas kanāla SyFy gara darbs, realitātes šovs Face Off. Uzstādījums visnotaļ oriģināls, atšķirībā no Project Runway, kur par galveno balvu sacenšas jaunie modes dizaineri, Face Off komandā ietilpst talantīgi make-up mākslinieki. Un šeit neiet runa par ierasto dekoratīvo kosmētiku, bet nopietnu kostīmu un grima dizainu, ko redzam šausmenēs un sci fi filmās. Uz ekrāniem no 11. janvāra.

Are You There Chelsea? Jauns NBC sitcoms, kas balstīts uz romāna motīviem. Galvenai varonei Čelsijai ir nelielas problēmas ar alkoholu, kā rezultātā rodas arī citas problēmas. Cerēsm uz ko atspirdzinoši smieklīgu. Uz ekrāniem no 11. janvāra.

Missing ir jauna ABC kriminālā drāma par māti un reizē izbijušu aģenti, kuras mērķis ir atrast savu Itālijā pazudušo dēlu. Uz ekrāniem no 14. marta.

Neverland mini sērijas piederas kanālam SyFy un vairs īsti nav pieskaitāmas pie 2012. gada jaunumiem, jo sākās jau decembra sākumā un uz doto brīdī ir iznākušas 3 sērijas. Stāsts par Pīteru Penu jaunā skatījumā.

 

Daži no jums, iespējams, atceras 90tajos populāro seriālu Dallas. Šī seriāla turpinājums uz TV ekrāniem atgriezīsies jau šovasar.

 

Tāpat nedrīkst aizmirst pāris seriālus, kurus šeit šeit  un šeit jau pieminēju rudenī, un, kuri skatītājus sasniegs šajā vidus sezonā –  Alcatraz (no 17. janvāra) , Good Christian Belles (no 4. marta), kā arī Awake un Apartment 23.

Advertisements

4 komentāri

 1. ūūūū.Paldies par Face off pieminēšanu.Skatos Project Runway un arī Project Accessory,bet šo nezināju.Būs man tagad jauns šovs,kuru paskatīties.Jau sameklēju pirmo sezonu 🙂

  Like

 2. Prieks, ka noderēja. Es pati arī skatos gan Project Runway, gan Accesorry un ļoti nopriecājos, kad uzzināju, ka šiem abiem ir mazliet cita profila līdzinieks. Pirmā sezona, manuprāt, ir izdevusies, tagad jāgaida otrā un jācer, ka turēsies līmenī 🙂

  Like

 3. Tev izdevās mani iekārdināt, ieliku šo visu savā listē! 🙂
  Tu esi nevis Tējtasīte, bet gan kultūras pavedinātāja… :))

  Like

  1. He, he, prieks, ka Tējtasītei izdodas nest savu kulturālās dalīšanas misiju 🙂

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: