Film noir parodija: seriāls Bored To Death


Pirmo sezonu HBO seriālam Bored To Death skatījos visai sen, tomēr šobrīd seriāls ir paspējis nodzīvot jau līdz 3. sezonai, kas diemžēl ir pēdējā jo tas nelietīgā kārtā tika atcelts. Par spīti tam, arī šis trīs sezonas ir pieminēšanas vērtas. Treileris šeit

Bored To Death ir visai inteliģents, film noir parodijas stilā uzņemts detektīvgabals, kura galvenie varoņi ir mūžam appīpējušies pašpasludināts detektīvs Džonotans (Jason Schwartzman), liela žurnāla galvenais redaktors Džordžs (Ted Danson) un neveiksmīgs komiksu zīmētājs Rejs (Zach Galifianakis). Šie trīs vīri katrs vada savas absurdi smieklīgās dzīves, ik pa laikam apvienojoties, lai palīdzētu izmeklēt kādu tik pat absurdi smieklīgu noziegumu.

Sižetu pārstāstīt ir pilnīgi lieki, jo teju katrā sērijā, uzrodas kāds jauns noziegums, kāda jauna izgāšanās un arī kāda jauna problēma, kas tiek apskatīta caur smieklu prizmu. Iespējams tieši problēmas padara šo seriālu vērtīgu. Skatītājs var sastapties ar vecāku un bērnu sarežģītajām attiecībām, pārdomāt kādēļ ir vīrieši, kas nespēj dzīvot neuzsēžoties kādai sievietei uz kakla, un ko galu galā nozīmē pusmūža krīze. Būtībā skatītājs tiek iepazīstināts ar trīs it kā pieaugušiem vīriešiem, kuri joprojām ir pilnīgā bērna prātā, neskatoties uz vecumu pāri 30 gadiem un vairāk.

Iesaku šīs trīs seriāla sezonas kā labu vitamīnu devu tiem, kam nav svešs melnais humors, absurdi muļķīgas, bet ne vulgāras situācijas, smieklīgi dialogi un patika pret labiem aktieriem. Seriāls ar stilu. Dodu 9 Tējtasītes.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: