Filmas, kuras jāredz 2012. gadā


Šeit Tējtasītē uz brīdi iestājies klusums. Lielās studenta slodzes dēļ nebija izdevies pievērsties pagājušā gada labāko filmu topam. Tomēr, no worries, tas būs! Jāsagaida vien Golden Globe un jānoskatās vēl pāris 2011. gada filmas, kas līdz mūsu zemītei nāk gliemeža ātrumā. Savukārt, šis raksts veltīts ieskatam nākotnē. Šodien piedāvāju aplūkot filmas, kas uz ekrāniem gaidāmas jau pavisam drīz un turpinās mūs priecēt visa 2012. gada garumā. Lai redzētu treilerus, kliko uz bildēm.

   

Jau šomēnes uz ekrāniem filma Roadie – par mūziķi, kas pēc ļoti garas roka dzīves tūres atgriežas savā dzimtajā pilsētā un uzzina, ka viņa kādreizējā mīlestībā savijusi gredzenus ar viņa kādreizējo ienaidnieku.

Februārī sastapsimies ar daudzu HP fanu ilgi gaidīto filmu The Woman In Black, kur Daniels Redklifs tēlo jaunu advokātu, un mēģina noskaidrot patiesību spoku apsēstā mājā.

Tāpat februārī būs prieciņš Krēslas faniem, jo Roberts Patinsons būs redzams kā mīlnieks un izmanīgs kāpējs pa sociālajām kāpnēm 19. gs. ietvaros filmā Bel Ami.

Februārī arī filma par to, kas notiek, ja bezatbildīgu pusaudžu rokās nonāk super spējas – Chronicle.

Beidzot kāds ir pievērsies tam, lai slavenā autora Edgara Alana Po dzīves stāstu izvestu uz lielajiem ekrāniem filmā The Raven. Šo gaidu ar nepacietību, līdz martam jau vairs nav tālu.

Martā Džūlija Robertsa iejutīsies ļaunās pamātes lomā filmai, kas pretendē uz parodijas par Sniegbaltīti titulu. Cerams, būs iespēja kārtīgi izsmieties. Plus skaistas kleitas. Filma – Mirror, Mirror.

Tāpat martā lielos ekrānus beidzot būs sasniegusi arī slavenās Bada Spēļu triloģijas pirmās grāmatas ekranizācija – The Hunger Games. Tiem, kas lasījuši grāmatas, komentāri vairs nav nepieciešami. Tiem, kas tās nav lasījuši – ar steigu labojiet šo kļūdu.

Filma Dark Shadows būs kā konfekte režisora Tima Bērtona faniem. 60. gadu seriāla rimeiks filmā ar neiztrūkstošo Bērtona pavadošo svītu, viņa sievu Helenu Bonemu-Kārteri un draugu Džoniju Depu vampīra lomā. Šo gaidu jau no filmēšanas sākuma. Diemžēl treileris vēl nav nonācis apritē.

Jūnijā paredzama izklaide tiem, kas uz savas ādas piedzīvojuši roka laikmetu, vai arī par to dzirdējuši daudz laba, un grib pārliecināties paši. Lieliski aktieri un uzkasītas frizūras filmā Rock Of Ages

Jūnijā uz ekrāniem nonāks arī nedaudz citādāka versija par Sniegbaltīti. Šī jaunā dāma Kirstenas Stjuartes personā vicinās zobenus un mācīsies no sava potenciālā slepkavas filma Snow White And The Huntsman.

Visbeidzot arī animācija. Disney un Pixar kopdarbs ar nosaukumu Brave par rudmataino princesi Meridu, kas izlemj glābt savu karaļvalsti. Uz ekrāniem jūnijā.

Tāda paša nosaukuma romāna ekranizācija – Abraham Lincoln The Vampire Hunter arī  būs skatāma jūnijā. Viens no producentiem jau atkal Tims Bērtons. Nosaukums pasaka visu – supernaturāls stāsts par bijušo ASV prezidentu Abrahamu Linkolnu, kas brīvajā laikā izrādās ir arī vampīru mednieks. Treileris vēl nav pieejams atklātībā.

 

Stāstiņš par zēnu, ko atrod ja ne kāpostos tad vismaz ļoti dīvainā veidā. Aizkustinošais The Odd Life Of Timothy Green uz ekrāniem sākot ar augustu.

Mūsdienu animētā pasaka ar veselu lielisku aktieru plejādi Rise Of The Guardians uz ekrāniem startēs novembrī.

Lai gan piederu pie Poteriešiem, ne Tolkīnistiem, jauno The Hobbit An Unexpected Journey ekranizāciju, kāroju redzēt. Uz ekrāniem nākamā gada decembrī.

Un kura ir Tava šī gada gaidītākā filma?

Advertisements

4 komentāri

 1. Oo, paldies! Par dažām filmām pat nebiju dzirdējusi, bet ir vēl arī dažas nepieminētas, ko gaidu šājā gadā. Vispār tā gaidīšana man nepatīk, bet nu neko, būs jāpaciešas. 🙂

  Like

  1. Jā, gaidīšana ir kaitinoša. Īpaši, ja par filmu zin jau kādu gadu iepriekš, vai vēl tikai dzird baumas, ka tiks uzņemta pēc kāda laba romāna motīviem.
   Kuras nepieminētās filmas gaidi? 🙂

   Like

   1. Vispār vairākas filmas, kuras gaidu, skaitās 2011. gada, bet pie mums jau protams vēl nav rādītas. Dažas no tām, ko tu neminēji- W.E., Gone, The Iron Lady, Anna Karenina, The Gangster Squad u.c. Vispār izskatās, ka šogad varētu būt daudz labu filmu.

    Like

 2. Iron Lady es arī labprāt noskatītos, kaut dēļ Merilas Strīpas.
  Par Annu Kareņinu nezināju, palūkojos imdb, re kā – Keira Naitlija un Džuda Lovs! Šie abi man ļoti patīk. Būs man arī filma jānoskatās, kad iznāks 🙂

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: