Izgriežam spalvas jeb ”Golden Globe” sarkanais paklājs


Neapšaubāmi liela daļa no kino balvu pasniegšanas ir ne tikai pašas filmas, bet arī pašu zvaigžņu parāde visā to krāšņumā. Tā ir lieliska iespēja slavenībām izgriezt savas pāva spalvas, savukārt vienkāršajai tautai tā ir iespēja parunāt par to, kas kuram bijis mugurā, un kā kurš nošāvis greizi. Turpinot tradīcijas, tāpat kā pagājušogad, arī es nolēmu palūkoties kādas trakulības vai šedevrus mugurā savilkusi Holivuda. Bildes no Style.com

Šķiet, ka Angelina Jolie nekad nevar izskatīties slikti. Strukturētā, un par spīti krāsai, ne jēlā Versace kleita šai sievietei piederas kā otrā āda. Viena no maniem šīgada favorītiem.

Esmu lasījusi sliktas atsauksmes par Madonnas tērpu. Nepiekrītu, jo man personīgi ļoti patika koptēls īpaši ar stilīgo cimdu vienā rokā un efektīgo pāreju kleitā no zaļajiem toņiem uz sudrabotajiem. Un Madonnai patiešām piestāvēja šis Reem Arca darinājums.

Evan Raichel Wood, manuprāt, pati par sevi ir apburoša sieviete, līdz ar to nemaz nebrīnos cik iznesīgi viņas mugurā izskatās Gucci Premiere zaļās vārnas tērps. Tiesa, koptēls būtu efektīgāks, ja aktrise būtu saglabājusi skaisti rudo matu toni, kāds viņai bija filmā Midred Pierce.

Salma Hayek, manuprāt, bija izvēlējusies vienu no interesantākajiem tērpiem. Mazliet futūristiskais Gucci padarīja aktrisi vienkārši elegantu, bet pamanāmu.

Zooey Deschanel kleita intervijā neizskatījās ne uz pusi tik efektīga kā fotogrāfijā, kur zaļais tonis ieguvis neona nokrāsu. Pamanāms tērps no Prada.

Sofia Vergara ieterps no Vera Vang visa vakara garumā atgādināja pasaku par Mazo Nāriņu. Tērps, kam nepieciešama drosme, jo ne katrs spētu ko tādu atbilstoši iznest.

Tilda Swinton ekstrēmā gaume mani patīkami šokēja arī pagajušā gada Golden Globe. Dāma nebeidz pārsteigt arī šogad savā gaiši zilajā Haider Ackermann izceļoties no pūļa.

Sarah Michelle Gellar tērps, lai gan atgādina batiku, man likās jautrs. Iespējams, mazliet par uzkrītošu, iespējams ne gluži viņai paredzēts, bet šo Monique Lhuillier par garlaicīgu nenosaukt.

Pūķa Tetovējuma meitene Rooney Mara joprojām saglabājusi tumšo frizūru, savā Nina Ricci izskatījās pēc jaunā laikmeta Mortīcijas. Visnotaļ fascinējošs tērps.

Seriāla Up All Nigth zvaigzne Maya Rudolph savā David Meister Signature izskatījas nedaudz smagnēji, taču kleita nenoliedzami ir eleganta. Iespējams, gados vecākai aktrisei labāk izdotos to parādīt.

Emma Stone savā purpura Lanvin televīzijas intervijā kustoties radīja ēterisku iespaidu. Sastingušajā fotogrāfijā tērpa vieglums un detaļas pazūd, taču grieķu dievietes tēlam tas netraucē.

Nespēju izlemt ko domāju par šo Charlize Theron Dior Couture darināto tērpu. Maigais pasteļtonis perfekti rada romantisku tēlu, saplūstot ar aktrises ādu, dekoltē daļa ir ļoti eleganta un tērps kopumā ir maigs un netverams… Taču tad skatiens noslīd uz leju. Manuprāt, neizdevies piegriezums.

Claire Danes pēc statuetes kāpa J. Mendel strukturizētajā un elegantajā tērpā. You can’t go wrong with black & white.

Tomēr, ne visas zvaigznes spīd, un ja spīd, tad dažreiz nepareizo iemeslu dēļ. Šīs dāmas, manuprāt, šogad bija totāli nošāvušas greizi. Sākot jau ar Missi Pyle aizkarveidīgo Junko Yoshioka princeškleitu neglītā sinepju tonī, turpinot ar Mary J. Blige cāli atgādinošajā Michael Kors darinājumā, un beidzot ar Freida Pinto, kuras Prada kleita man atgādināja bezformīgu maisu ar striķi pa vidu.

Nezinu, kur skatījās stila policija šajos gadījumos. Kelly Osbourne Zac Posen kleita izskatās kā uzšūta no bērnu piepūšamās lēkājamās pils. Natalie Portman, kas pagājušajos Globusos bija stāvoklī, un tādēļ varēja atļauties piemīlīgu jēli rozā kleitu ar rozi, un viņai viss tika piedots, šogad šķiet nav mācījusies no kļūdām velkot šo fuksiju krāsas iestīvināto Lanvin. Savukārt Glee meitenei Lea Michele šogad šķiet, sanācis pāršaut pār strīpu – Marchesa tērps liekas vienlaikus vecmodīgs, un tai pat laikā atgādina modernās dejas. Kas par daudz, tas par skādi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: