Tima Bērtona fanu prieks – jaunais ”Dark Shadows” treileris


Nesen ielūkojoties imdb, mani pārsteidza priecīga ziņa. Jau pāris dienas pieejams Tima Bērtona jaunākā veikuma – filmas Dark Shadows treileris. Filma uz ekrāniem būs skatāma 11. maijā. Un noskatoties treileri, ir skaidrs, ka šī nudien nebūs tipiskā vampīru filma, Tā būs tipiskā Bērtona filma. Man pat mazliet atsita nostaļģiju pēc Beetlejuice.

Dark Shadows ir rimeiks gotiskai 70. gadu ziepju operai. Galveno, vampīra Bārnabasa Kolinsa lomu filmā atveidos neviens cits kā Džonijs Deps. Aktieris atzinis, ka bērnībā patiesi fanojis ar šo seriālu un cerējis, ka arī viņam kādreiz izdosies tēlot Bārnabasu Kolinsu. Depa sapnis ir piepildījies, un arī Bērtona fani var priekā berzēt rociņas, jo noskatoties treileri ir skaidrs, ka filmā jau atkal būs jūtams režisora īpatnējais rokraksts. Arī pārējā pieaicinātā komanda ir nu ļoti Bērtoniska.

Scenārija autors filmai ir Sets Grahams-Smits, kas atbildīgs arī par vasarā iznākošās filmas Abraham Lincoln, Vampire Hunter literārās versijas sarakstīšanu. Tāpat savai komandai Bērtons pieaicinājis talantīgo kostīmu dizaineri, Kolīnu Atvudu, kas strādājusi pie brīnišķīgajiem tērpiem tādās Bērtona filmās kā Alice In Wonderland, Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street, Edward Scissorhands un filmā Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events.

Arī aktieru plejāde nevar iztikt bez kaut kā Bērtoniska – šajā gadījumā Bērtona sievas Helēnas Bonemas-Kārteres. Savs prieks būs arī seriāla Camelot faniem, jo raganas tēlā varēsim redzēt Evu Grīnu. Un es personīgi priecājos šajā filmā redzēt arī Mišelu Feiferi, kas man ir viena no bērnības mīļākajām aktrisēm. Viennozīmīgi viena no gaidītākajām šī gada filmām, līdztekus Hunger Games.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: