Don’t Trust The B in Apartment 23


Šis garais un cenzētais nosaukums ticis dots jaunajam ABC sitcomam ar Krysten Ritter un Dreama Walker galvenajās lomās. Seriālu izziņoja jau rudens sezonā un sākotnēji ideja likās visai laba, taču beidzot sagaidot pirmās divas sērijas, jāsaka, ka esmu nedaudz vīlusies. Cik nu vīlusies var būt ņemot vērā, ka tā ir situāciju komēdija. Ja pirms, laika novērtēju salīdzinoši svaigo 2 Broke Girls ar 8 Tējtasītēm, tad šim seriālam diemžēl būs zemāks vērtējums.

Tāpat kā 2 Broke Girls, arī šis komēdijas darbība norisinās Ņujorkā – hipsteru un dīvainu cilvēku galvaspilsētā. Arī šī seriāla galvenās varones ir divas twenty-something meitenes – viena naiva un labsirdīga, otra dzīves apbružāta un mazliet nenormāla. Arī šeit viņas sākotnēji nesaprotas, bet vēlāk kļūst par draudzenēm un istabas biedrenēm, un arī šeit gadās pa jokam zem jostas vietas. Tomēr, šim seriālam pietrūkst realitātes izjūtas, turklāt morāle, ko tas mēģina paslēpt zem brīžam neadekvātajiem jokiem, burtiski duras acīs.

Seriāls pavisam jauns, un, iespējams, vēl ieies pareizajās sliedēs, taču pagaidām tam pietrūkst odziņas, kas padarītu to īpašu. Dodu tam 7 Tējtasītes avansā.

Advertisements

5 komentāri

 1. Es arī noskatījos dažas šī seriāla pieejamās sērijas, nu kaut kā neaizrāva…. Bet, nu dzīvosim, redzēsim… 🙂 Lai gan, nedomāju, kā tas tālāk par pirmo sezonu nodzīvos, vnk reitingi nekāps un to slēgs!

  Like

  1. Jā, man arī liekas, ka nebūs ilgdzīvotājs. Turpinu šo skatīties drīzāk aiz tā, ka gribas lai manā kokteilī ir arī vieglāki seriāli. Paliek maķenīt labāk, bet odziņas kā nav, tā nav – laikam nebūs ar’.

   Like

 2. Man gan patika.. Manuprāt smieklīgs , neko baigi dziļo tajā nemeklēju

  Like

  1. Nesen ieslēdzu jaunākās sērijas, pat neko smieklīgu tajās nepamanīju!

   Like

   1. Pirmās sezonas beigas man jau sāka tīri labi patikt, nospriedu, ka skatīšos. Bet tad atsākās otrā sezona un es tālāk par pašu pirmo sēriju vairs netiku. Man bija ļoti iepatikusies Krysten Ritter attēlotā varone, bet ar to tomēr izrādījās par maz, lai noturētu manu interesi.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: