Pēcbakalaura brīvdienu ainiņas


Tējtasītes regulārajiem lasītājiem noteikti tas nav nekāds jaunums, ka jau gandrīz trīs nedēļas blogs bija apklājies ar pūkainu putekļu kārtiņu. Kā jau iepriekš rakstīju, tam par iemeslu kalpo tas, ka kā kārtīgs students visus darbus darīju pēdējā brīdī un līdz pat bakalaura darba nodošanas brīdim atteicos no jebkāda veida dzīves izpausmēm, kas sevī neietvertu sēdēšanu pie gara Word dokumenta. Bakalaurs iesiets cietos, zaļos vākos, savu adresātu sasniedza pirms nedēļas, ļoti lietainā ceturtdienā, kad pēc 24 h nomoda, 3 kafijas krūzēm, ap 7 no rīta vēl tika rakstīts nobeigums.

Loģiski domājot, pēc darba nodošanas vajadzētu iestāties atvieglojuma sajūtai vai vismaz jāatlaižas uzvilktajām nervu stīgām, taču katrs, kas izgājis tam cauri apliecinās, ka īstais miers iestāsies tikai pēc aizstāvēšanas (līdz kurai, manā gadījumā, vēl kāds laiciņš jāuzgaida). Tādēļ šo laiku lietderīgi izmantojot aizstaigāju uz Muzeju nakts pasākumu tepat dzimtajā pilsētā, pagatavoju šo to garšīgu un apmeklēju tulpju izstādi Rubenes baznīcā, kas tad arī ir redzams mazajās foto ainiņās.

Tomēr visam pāri joprojām stiepjas bakalaura ēna, un par spīti tam, ka kāda drauga dāvinātais Bakalaura Lācis moži sēž uz vakts pie datora, un Muzeju naktī Zvaigzne ABC izdevniecības atlaidēs tika iegādāta Marka Krika grāmata Kafkas zupa, kas pievienosies visai apjomīgai izlasāmo grāmatu čupai, bet kino beidzot, tika noskatītas Bērtona Tumšās Ēnas, kaut kas līdz galam neliecina par brīvību no akadēmiskajiem pārdzīvojumiem. Tiesa, pamazām atgriežos dzīvē un manā galvā formējas daži raksti un receptes, kas drīzumā noteikti parādīsies bloga plauktos.

Visiem studentiem, kas joprojām rosās akadēmiskajā vidē, novēlu izturību un nervus līdz pašām beigām, savukārt tiem, kas jau palaisti skriet brīvā dabā – novērtējiet pavasari tā krāšņumā. Nelietības likums paredz, ka pavasaris nekad nebūs tik smaržīgs un krāsains, kā tad, kad to nevar izbaudīt pilnībā.

7 komentāri

 1. Mani pēc gada laikam sagaida līdzīgs liktenis (par bakalauru runājot). 😦
  P.S. Gaidu tavu atsauksmi par Tumšajām ēnām. (:

  Patīk

  1. Nu, bakalauram vienkārši ir jāiziet cauri, tur nekā nevar darīt, jā…
   ”Tumšās Ēnas” redzēju jau pirms laiciņa, taču nekādi nevaru saņemties uzrakstīt. Bet būs! 🙂

   Patīk

 2. Tagad tikai lai veicas un izdodas veiksmīgi aizstāvēt! 🙂

  Patīk

  1. Tencinu! Smagākā daļa jau vēl priekšā, bet nu vienmēr jācer uz to labāko 🙂

   Patīk

 3. Viss būs lieliski mazā! 🙂

  Patīk

  1. Jācer, ka Tev taisnība 🙂

   Patīk

   1. 🙂 obligāti būs! 🙂

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: