Saturīgs seriāls jauniešiem: The L.A. complex


Kanādiešu seriāls, The L.A. Complex, ko nesen sāka demonstrēt amerikāņu kompānija CW, stāsta par vairākiem jauniem varoņiem, kuri mitinās Losandželosā, vienā no dzīvokļu kompleksiem, kamēr mēģina izsisties kā šovbiznesa darboņi. Šo seriālu sāku skatīties neko īpašu negaidot, jo domāju, ka tas līdzināsies ne visai veiksmīgajam Beverlīhilzas rimeikam 90210, kas stāsta par bagātnieku bērniņu seklajām problēmām. Tomēr, šī seriāla lielākais pluss atšķirībā no smuko drēbju seriāliem, kas domāti jaunu cilvēku auditorijai, ir tieši labi izveidotie varoņi un viņu savstarpējas attiecības, kas ir gana komplicētas, lai izrādītos interesantas. Varētu sacīt, ka seriāls nedaudz atgādina Melrose Place rimeiku, tomēr, manuprāt, ir vienu iedaļu augstāks, jo liekas pietuvinātāks reāliem cilvēkiem.

Seriālā sastopamies ar varoņiem, kuri ikdienas izcīna cīņu ne tikai ar skarbo kino, mūzikas vai mākslas industriju, bet arī ar sevi. Mēs sastopam gan aktrisi, kura jau ir par vecu jauniem seriāliem, gan reperi, kura skarbā āriene slēpj dziļas psiholoģiskas problēmas, gan labsirdīgu komediantu, kura joki ir tik pat neizdevušies kā viņa attiecības ar meitenēm, gan uzlecošu zvaigzni ar ļoti zemu pašvērtējumu, un daudzus citus, kas mēģina savu dzīvi sākt no ”apakšas”, un bieži vien ir spiesti izvēlēties starp karjeras iespējām un personīgo dzīvi.

Pirmajā seriāla sezonā ietilpa vien 6 sērijas, taču ātri vien tas tika atjaunots arī uz otro sezonu, kas atsākās 17. jūlijā un turpināsies līdz pat rudenim, iekļaujot pavisam 13 epizodes.

Dodu seriālam 8 Tējtasītes, jo biju patīkami pārsteigta, ka kanādieši tiešām spējuši uztaisīt seriālu par amerikāņiem, bez amerikāņu salkanuma. Treileris šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: