Jaunie seriāli rudens sezonā 2012: komēdijas


Rudens jau pavisam drīz sapurinās mūs ar saviem vējiem, piedāvājot vakarus pavadīt mājās pie siltas tējas tases. Šajā komplektā labi iederas arī pāris svaigas jaunu seriālu sērijas. Turpinot iepriekšējā gada tradīcijas, arī šogad uztapināju nelielu sarakstu sēriju ar pavisam jauniem seriāliem, ko varēsim sagaidīt uz zilajiem ekrāniem. Tāpat kā pagājušogad, arī šoreiz sākšu ar komēdijām, bet nākamajos rakstos vārēsiet iepazīties ar fantasy/sci-fi izlasi un drāmām.

The New Normal, 11. septembris, NBC

Seriāla producents Ryan Murphy, kas veidojis tādus seriālus kā Glee un American Horror Story, šoreiz pieķēries komēdijai par geju pāri un viņu gaidāmā bērna surogātmāti. Dzirdot Murphy vārdu, šis seriāls jau automātiski ievietojas must see listē.

Go On, 12.septembris, NBC

Žurnālistam nomirst sieva. Lai tiktu ar to galā, viņam jāapmeklē grupu terapija. Tomēr, arī šo nopietno padarīšanu, viņš labprāt pārvērš jautrībā un spēlēs.

Guys with kids, 13. septembris, NBC

Nosaukums jau izsaka visu. Sitcoms par puišiem, kas paši audzina savus mazuļus. Varētu izvērsties smieklīgi, ja neizvērtīsies pajēli.

Partners, 24. septembris, CBS

Stāsts pa diviem bērnības draugiem, kas veidojot attiecības ar citiem cilvēkiem, tik un tā vienmēr paliek kopā, gluži kā pielaulāti.

The Neighbors, 27. septembris, ABC

Kāda ģimene ievācas jaunā pilsētiņā, un izrādās, ka visi viņu kaimiņi ir no citas planētas. Diezgan absurdi un kaut kur jau dzirdēti, bet laiks rādīs, varbūt varēs pasmieties.

LASI ARĪ:

Advertisements

2 komentāri

 1. Man visas amerikāņu komēdijas-seriāli liekas vienādi – tie paši vecie joki, tās pašas klišejas atkal un atkal. Un bieži vien tas viss ir tik jēli. No šī saraksta varbūt vienīgi The Neighbors varētu uzmest aci.

  Like

  1. Jā, amerikāņiem ir savs pajēlais komēdiju stils.
   Man pašai no šī saraksta interesē ”The New Normal” seriāla veidotāja dēļ, un ”Go on”, jo man patika treileris. Pilotsērijas visticamāk noskatīšos visiem, bet skatāmajā sarakstā noteikti paliks tikai viens vai labākajā gadījumā divi seriāli.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: