Jaunie seriāli rudens sezonā 2012: drāmas


Nobeigums jauno rudens seriālu rakstu sērijai ir klāt. Šajā rakstā aicinu iepazīties ar šī rudens, manuprāt, daudzsološākajām drāmām. Tēmas visdažādākās, sākot no militārisma un beidzot ar kantrī mūziku. Kopumā, man šķiet, ka arī drāmu seriālu lauciņā salīdzinājumā ar pagājušo rudeni, valda neliels panīkums. Taču, iespējams, ka arī starp šiem seriāliem atrodams, kāds vēl nepazīts dārgakmens. Jūsu uzmanībai Last Resort, Elementary, Made In Jersey un Nashville.

Last resort, 27. septembris, ABC

Seriāls ar militāru piegaršu. Varētu patikt vīriešu auditorijai, taču treileris sola spriedzi, kas šoreiz uzrunāja arī mani. Politika, goda jūtas un tehnoloģijas, ir trīs atslēgas vārdi ar kuriem es raksturotu šo seriālu, pēc treilera noskatīšanās. Stāsts par ASV kodolzemūdeni, kas saņem no valdības pavēles noslaucīt no kartes veselu valsti, un izlemj tam nepakļauties.

Elementary, 27. septembris, CBS

Seriāls par Šerloku Holmsu un Doktoru Vatsonu jaunās skaņās. Amerikāņi ieraudzīja cik ļoti skatītājiem patīk kvalitatīvais britu seriāls Sherlock un kārtējo reizi izdomāja, ka arī viņiem tādu vajag. Ievērojamākais šī seriāla elements ir tas, ka doktora Vatsona lomā iejutīsies sieviete Lucy Liu personā. Došu seriālam iespēju pierādīt sevi, lai gan esmu droša, ka otra tāda Holmsa kā Benedict Cumberbatch nav un nebūs.

 

Made In Jersey, 29. septembris, CBS

Ja Last Resort raksturoju, kā vairāk vērstu uz vīriešu auditoriju, Made In Jersey, manuprāt, būs vairāk domāts dāmām. Stāsta galvenā varone ir meitene, kas vēlas izsisties juristes karjerā. Neizskatās gan pārāk aizraujoši.

 

Nashville, 10. oktobris, ABC

Par šo seriālu biju dzirdējusi jau iepriekš un nopriecājos, ka tāds vispār tiks demonstrēts. Ļoti vienkārša iemesla dēļ – šis būs muzikāls seriāls. Stāsts par kantrī dziedātāju, kuras slavas dienas draud norietēt, ja viņa neatradīs kopīgu valodu ar jaunu, uzlecošo zvaigzni. Galvenajā lomā Connie Britton no American Horror Story. Uz šo lieku cerības.

 

LASI ARĪ:

Advertisements

10 komentāri

 1. Am, es ļoti vēlējos redzēt seriālu Sherlock , bet kaut kā man nav izdevies to atrast online versijā 😦 Saka, ka laba esot…

  Like

  1. Ja izdodas sameklēt, tiešām rekomendēju noskatīties. Ļoti labs seriāls – inteliģenti dialogi, veselīga humora deva un prasmīgi aktieri.

   Like

 2. Angļu Šerlokam vajadzētu būt kino-dom.tv/ Pa LTV 1 arī gāja/iet. Pirmo sezonu noskatījos, ļoti patika. Par amerikāņu versiju Elementary māc šaubas…. ka tik nav simtu pirmais detektīvseriāls par labajiem, bet dzīves nelutinātajiem detektīviem, kas gremo virtuļus. Tomēr piekrītu, ka jādod iespēja un vismaz pirmā sērija jāpaskatās. Nekā interesantāka no drāmām izskatās, ka nebūs tāpat, jo par juristiem un armijniekiem jau ir n-tās reizes bijis – boring.

  Bet vispār – liels paldies par šo rakstu sēriju 🙂 Ļoti noderīgi.

  Like

  1. Prieks, ka noderēja 🙂
   Man liekas, ka pagājušogad bija mazliet labāks drāmu piedāvājums, lai gan līdz šai rudens sezonai, no manis toreiz minētajām izdzīvoja tikai viena – Revenge. Gan jau arī šīs tiks pamatīgi atsijātas. Es domāju, Last resort varētu izdzīvot, par to Elementary tiešām grūti spriest, jo daudziem patīk britu Sherlock.

   Like

   1. Revenge ir foršs.

    Like

    1. Man arī patīk. Nevaru vien sagaidīt jaunās sērijas, bet jāpaciešas vēl līdz oktobrim.

     Like

 3. Elementary pirmā sērija bija daudzsološa, ceru, ka turpmākās sērijas būs augstā līmenī. Nashville arī ir viens no seriāliem, kurš ieinteresējis.

  Like

  1. Beidzot redzēju Elementary pirmo sēriju. Par laimi nav neko pārāk kopējuši no britiem. Gaidīšu nākamās epizodes, bet pagaidām šķiet, ka nebūs tik slikti kā baidījos un skatīties varēs. Sherlock gan manās acīs šis seriāls nepārsitīs.

   Like

 4. Gosh, es tik atlieku un atlieku Sherlock skatīšanos. Lasītas tik daudz labas atsauksmes. Bet Elementary mani patīkami pārsteidza. Es gan vēl gaidu Downton Abbey 3. sezonu, “ziepene” manai dvēselei.

  Like

  1. Downton Abbey man arī ir iepaticies. Šovasar noskatījos abas sezonas un paliku patīkami pārsteigta. Noteikti skatīšos arī 3. sezonu.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: