Futūristiska īsfilma par virtuālo realitāti: ”Sight”


Iespējams, daži no Tējtasītes lasītājiem ir dzirdējuši par tādu lietu kā Google Project Glass. Tiem, kas nezina – šis projekts paredz tādu briļļu izgatavošanu, kas nākotnē aizstātu daudzas tagadējās viedtālruņu funkcijas. Pagaidām pati ideja nedaudz atgādina kaut ko no sci-fi filmās redzētā, taču, iespējams, ka nākotnē ar šādu briļļu palīdzību pat parasts ikdienas lietotājs sāks līdzināties sava veida kiborgam. 🙂 Šajā sakarā, uzgāju kādu ļoti interesantu īsfilmu, kas stāsta par to, kāda varētu izvērsties situācija nākotnes attīstīto tehnoloģiju pasaulē, kur virtuālā realitāte vairs neliksies nekas datorspēļu cienīgs, bet gan ikdienas sastāvdaļa.

Īsfilma ir gandrīz 8 minūtes gara un to radījuši filmu veidotāji Eran May-raz un Daniel Lazo, kā gala darbu beidzot mākslas akadēmiju Jeruzalemē. Filmas sākumā iepazīstamies ar kādu puisi, kas savu ikdienu vada ar īpašām lēcām acīs. Šīs lēcas padara viņa dzīvi interesantāku, sīkus ikdienas darbus pārvēršot spēlēs. Šādi ekipēts, viņš dodas arī uz randiņu, taču izrādās, ka tehnoloģija var kļūt par nopietnu traucēkli komunikācijai ar apkārtējiem.

Kādi ir tavi iespaidi noskatoties šo īsfilmu? Vai tu vēlētos dzīvot pasaulē, kas ir tik ļoti pakārtota tehnoloģijām?

Bilde ņemta šeit.

Advertisements

3 komentāri

 1. Pabaisi izskatās! 🙂

  Like

  1. Man patīk filmas autoru izdoma, bet pasaulē, kas aizgājusi TIK tālu simpātijas neizraisa. Tiesa, sākuma ainu ar lidošanu, es gan gribētu kādreiz pamēģināt arī pati.

   Like

   1. Labs adrenalīna avots! 🙂

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: