10 dziesmas Halovīna noskaņai


Kā jau solīts, šajās dienās Tējtasītē valda spokainas noskaņas. Tam par godu, esmu sarūpējusi nelielu dziesmu sarakstu, kas vai nu iederēsies kādā Halovīna ballītē vai arī liks padrebināties vienatnē tumšos vakaros. Mēģināju iekļaut iespējami dažādus žanrus sākot no popa līdz gotiskajam rokam, tādēļ izlasē iekļautās dziesmas ir ļoti atšķirīgas – dažas tumšas, dažas jautras, citas vienkārši ironiskas.

Mazliet melnā humora Halovīna ballītē par ļaunu nenāks. Dziesma ar visai…interesantām lirikām. Voltaire – Zombie Prostitute.

Ar vieglumu un ironiju dziesmā Reggae Mortis Voltaire savā tumšā kabarē stilā pievēršas regejam. Tiesa, jau atkal kapsētas noskaņās

 

Nevienam, kas redzējis Tima Bērtona filmu Beetlejuice noteikti neradīsies jautājums, kādēļ šī dziesma pelnījusi atrasties Halovīna sarakstā – Jump In The Line.

 

Filmu atceros miglaini, taču šī dziesma bērnībā ļoti patika. Spoku tēma dziesmā Ghostbusters.

Šīs grupas solists līdzās Villem Vallo no HIM bija mans muzikālais crush saldajos 16. Gadi iet, vērtības mainās, bet balss paliek. The 69 Eyes – Lost Boys piedos Halovīna ballītei asumiņu.

Noskatoties Pain – Shut Your Mouth klipu, dziesmu negribas uztvert diez ko nopietni. Halovīna sadaļā vieta garantēta par godu marsietim.

Tumša dziesma ar klipu, kam neiztrūkst laba deva klišeju. Ja izturēsi tālāk par pirmo pantiņu, varbūt iepatiksies piedziedājums 😀 . Mandragora Scream – Dark Lantern.

Nevaru iedomāties, kas vēl labāk atbilst Halovīna noskaņai kā Roberta Smita sakasītā frizūra un The Cure  kopumā. Dziesmiņa par zirneklīti, kas gaida vakariņas 🙂  Lullaby

Turpinot ar vecajiem gabaliem, šis tas no vecās gotu skolas. The Sisters Of Mercy – Temple Of Love.

Un noslēgumā Emilie Autumn – 4 O’clock. Ekscentriska māksliniece, kuru blogā esmu pieminējusi vairākkārt. Šoreiz tāda atmosfēriska dziesma par bezmiegu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: