Oskaru ceremonija 2013: šovs un sarkanais paklājs


Gada kino pasaules notikums – Oskaru ceremonija nu jau vairākas dienas kā aizvadīta un zelta vīriņi sadalīti. Ar uzvarētājiem var iepazīties šeit, taču par pašām filmām gan man nekādu īpašo komentāru nav, jo kā jau minēju rakstā par Golden Globe, šogad Oskaru filmas, ja neskaita Anna Karenina un Les Misérables, neskatījos. Tomēr, ceremoniju gribēju redzēt kaut vai šova un sarkanā paklāja pēc. Man domāt, Seth MacFarlane bija tā neko vadītājs, par spīti nesmalkjūtīgajiem jokiem un viss iestudējums ar atgriešanos laikā arī bija patīkama odziņa. Un vakara nagla, pēc manām domām, bija tieši šis skaistais Les Misérables aktieru sniegums.

Bet nu pie sarkanā paklāja. Kā jau ierasts, vispirms par tām dāmām, kas, manuprāt, bija trāpījušas, pēc tam par tām, kas aizšāvušas garām. Tiesa, šogad nebija gandrīz nevienas kleitas, kas man izraisītu tādu īstu un pamatīgu facepalm, tādēļ sadaļa ”garām” tāda patukša.

Trāpīts:

Neskatoties uz misēkli (kāpjot saņemt savu zeltīto statueti Lennifer Lawrence paklupa uz kāpnēm) maigi rozīgais princešu ietērps no Dior Haute Couture man simpatizēja.

Jennifer Lawrence, in Dior Haute Couture

Skatoties uz šo kleitu atcerējos pasaku par neglīto pīlēnu, kas pārvērtās gulbī.  Amy Adams nav neglītais pīlēns, taču Oscar de la Renta kleita noteikti atgādina skistu gulbi.

Amy Adams, in Oscar de la Renta,

Amanda Seyfried izskatījās graciozi un eleganti smalkajā Alexander McQueen darinājumā.

Amanda Seyfried, in Alexander McQueen

Šo Helena Bonham-Carter tērpu no Vivienne Westwood videoierakstā neredzēju, taču attēlā mākslinieciskā tērpa aura uzrunā.

Helena Bonham Carter, in Vivienne Westwood Couture

Kas gan būtu Oskaru ceremonija bez vismaz vienas klasiskas, melnas kleitas? Samatha Barks elegantajā Valentino darinājumā.

Samantha Barks, in Valentino

Koši sarkanais Jennifer Aniston tērps no Valentino – it kā vienkāršs, bet tai pat laikā ir arī kur aci piesiet. Matu sakārtojums gan varēja būt interesantāks.Jennifer Aniston, in Valentino Haute CoutureSkaista, mazliet kosmiska Roberto Cavalli kleita ar spīguļiem rotāja Jennifer Hudson.

Jennifer Hudson, in Roberto Cavalli

Garām:

Dīvaina kleita. Dažreiz dīvains ir labi, bet šoreiz Prada izstrādājums uz šarmantās Anne Hathaway, manuprāt, neizskatījās glaimojoši.

Anne Hathaway, in Prada

Godīgi sakot, šajā Carolina Herrera es nemaz neatpazinu simpātisko Renée Zellweger. Manuprāt, izvēlēts galīgi nepareizs stils.

Renée Zellweger, in Carolina Herrera

Ja kopumā, man šogad bija jāmeklē kur piesieties, jo lielākā daļa kleitu šķita, ja ne aizraujošas, tad vismaz ne arī izgāšanās, tad šī Rani Zakhem kleita, ko bija uzvilkusi aktrise Jacki Weaver manī tomēr atstāja wtf sajūtu.

Jacki Weaver, in Rani Zakhem

Attēlu avots: Style.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: