Kādu acu laineri izvēlēties?


Svētdienas Tējtasītē iegājušās vairāk kā kulinārijas un dažreiz arī kā modes dienas. Arī šodien pagadījās tāda laiska, vasarīga brīvdiena, kad prāts vairāk nesās uztapināt rakstu speciāli dāmām. Tādēļ, lai man piedod stiprā dzimuma pārstāvji, bet šodien izteikti sievišķīgs ieraksts bloga skaistuma un modes sadaļā.

Tā kā vairākus gadus mana grima neatņemama sastāvdaļas ir acu laineris un šo gadu laikā nācies pamēģināt vairākus produktus, nospriedu, kāpēc gan neuztaisīt nelielu aprakstu par saviem favorītiem vai nefavorītiem, varbūt noderēs arī lasītājām.

L’oreal Liner Resist Waterproof

L'Oreal Liner Resist WaterproofŠis laineris mani pirms daudziem gadiem aizveda no ķēpīgo asināmo zīmuļu ikdienas un kaķa acu paradīzi. Noturīgs, ar smalku otiņu, taču prasa zināmas zīmēšanas dotības skaistam vilnītim. Viegli noņemams, jo uzklāts sakalst un vakarā atliek vien pavilkt nost no ādas tādu kā plēvīti. Vizuālā ziņā labs un noturīgs produkts, taču ilgi lietojot ikdienā, aizdomājos, ka zem šādas plēvītes āda diezgan slikti elpo. Tādēļ šo varētu ieteikt, kā ļoti labu alternatīvu svētkiem un gadījumiem, kad ir zināms, ka būs vajadzīga izteikti noturīga kosmētika, ne ikdienas lietošanai.

Max Factor Masterpiece Glide & Define

MaxFactor Masterpiece Glide & DefineSapratusi, ka iepriekšminētais laineris ir pārāk intensīvs ikdienai, meklēju alternatīvas un uzgāju šo. Paguvu izlietot divus zīmuļus, pirms laineris mīklaini pazuda no man tuvākajiem veikaliem. Diezgan stingrs, flomāsterim līdzīgs gals. Pieradušai pie tradicionālās otiņas, šis sākumā nebija tik precīzi uzklājams, jo līnijas sanāca biezākas. Nekādu plēvi neveido, turas labi, bet nav tik izteikti melns. Lietotu ikdienā, biezākām līnijām, ja vien joprojām būtu nopērkams.

L’oreal Super Liner Carbon Gloss

L’Oreal Super Liner Carbon GlossAr šo nomainīju divus iepriekšējos un lietoju joprojām. Otiņa mazliet mīkstāka, nekā Max Factor, turklāt tā ir slīpa un līdz ar to iespējams uzvilkt dažāda biezuma līnijas. Tonis gana intensīvs, noturības ziņā gan vājāks, tomēr acis nav tik noslogotas un vakarā viegli noņemt – tas priecē. Šo droši vien vislabāk lietot ikdienā, taču ja saulē asaro acis no šī produkta klātbūtnes uz acīm var atvadīties – tas vienkārši pazūd, pat īpaši neizsmērējoties.

Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner

Maybelline Lasting Drama Gel EyelinerŠis pagadījās spontāns pirkums, ko vadīja ziņkārība vai mājas apstākļos var tikt galā ar acu kosmētiku tik pat labi, kā modes šovos. Izrādās, ka var, tomēr ķēpa ir lielākā kā ieguvums, tādēļ zīmulis palicis izmantots tikai pāris reizes. Diezgan melns, ļoti noturīgs (iepakojums stāsta, ka pat 24 h, bet neesmu pārbaudījusi) šis prasīs visaugstāko meistarību no pašas acu gleznotājas, jo gēls ir nelielā trauciņā un uzklāšana notiek ar komplektā esošo otiņu, kas šo padara par produktu tām dāmām, kas kas jau ir ”piešāvušas” roku. Pārējās to pašu efektu var panākt arī ar citiem zīmuļiem.

Maybeline Master Drama Khol Liner

Maybeline Master Drama Khol LinerŠo iegādājos, meklējot šķidrā lainera aizstājēju. Sākumā skatījos skeptiski, jo iepriekš nekad nebija izdevies uzvilkt pieklājīgu līniju plakstiņa augšpusē, ja neizmantoju šķidro laineri. Tomēr šis mani patīkami pārsteidza ar savu krēmīgo konsistenci. Ja uz plakstiņa iepriekš uzklātas ēnas, līnijas vilkšana ar šo zīmuli ir pavisam patīkams un vienkāršs process, kas pārāk nevelk un nestaipa ādu. Bez acu ēnām nedaudz grūtāk, tomēr zīmulis ir mīksts un pārāk neapbižo plakstiņus. Ļoti noturīgs, intensīvi melns un labāk derēs biezām līnijām. Kā jau minēts preces nosaukumā, šis patiešām piešķir grimam drāmas izjūtu. Manuprāt, vislabāk piestāvēs vakara grimam kopā ar tumšām acu ēnām, dūmakainam skatienam. Vienīgais mīnuss – zīmulis ir tik mīksts, ka varētu būt problēmas ar noasināšanu.

L’oreal Super Liner Perfect Slim

l'oreal super liner perfect slimPēdējais un jaunākais pirkums vasarai. Lielākais pluss – klājas ļoti precīzi, var zīmēt kaut vai puķes un taureņus, pateicoties ļoti smalkajam zīmuļa galam. Vienlaikus tas ir arī mīnuss, jo gals ir diezgan smails un braukāšana pa plakstiņiem ar šādu atribūtu brīžam varētu šķist nepatīkama. Nav pārāk noturīgs, bet līdzīgi kā priekštecis Carbon Gloss, pamet ādu īpaši neizsmērējoties. Saulainā laikā ar asarojošām acīm gan pamanījos no šī zīmuļa neatbrīvoties, varbūt vienkārši paveicās… Pirmais zīmulis ar izteiktu, patīkamu smaržu.

Labprāt uzzinātu arī tavus iecienītākos kosmētikas produktus, droši iemet komentāros savus favorītus.

4 komentāri

 1. Es acu lainerus nelietoju, jo man nepiestāv melns acu zīmulis un, tādejādi laineri pat mēģinājusi neesmu. UK starp citu šo vēl var nopirkt -> Max Factor Masterpiece Glide & Define . Draudzenei visu laiku kāds sūta. Nezinu, kā ir ar Īriju! Bet mani kaitina tas, ka bieži labas preces veikalnieki izņem no plauktiem.

  Like

  1. Man šķiet, kaut kur var atrast arī brūnus vai citas krāsas lainerus. Pati gan neesmu provējusi citas krāsas, diezgan konservatīvi turos pie melnajiem. Par to preču izņemšanu – man arī ļoti nepatīk, ka izņem laukā. Piemēram, tagad veikalos praktiski nevar atrast nevienu izvelkamo zīmuli, kas nav jāasina – tie man ļoti gāja pie sirds.

   Like

 2. Ar laineriem man īsti nesanāk, jo smalkas, taisnas līnijas uzvilkt nekādīgi nesanāk, roka trīc un vienkārši no dabas nav dots tāds talants. Tāpēc izmantoju zīmuļus, kas jau pāris gadus ir kopā ar skropstu tušu ir mans obligātais arsenāls. Ar zīmuli nesanāk tik smalka līnija, vairāk tāda izpludināta. Pašlaik lietoju Artdeco Kajal Liner 04 brūnā krāsā. Vidēji mīksts, ne pārāk noturīgs, ir bijuši labāki zīmuļi. Vēl reizēm lietoju Avon Glimmerstick zilā tonī. Labi izceļ manas pelēkzilās acis. Skrūvējamais variants, nav jāasina, mīksts, diezgan noturīgs, bet man mēdz ar laiku drusku izsmērēties pa augšējo acu plakstiņu (domāju, tā ir plakstiņu uzbūves, nevis zīmuļa vaina). Agrāk man bija Avon skrūvējamais brūnais acu zīmulis, arī laikam no Glimmerstick sērijas. Ērti, viegli, tikai viena nelaime – beidzas krietni ātrāk kā parastie asināmie zīmuļi. Dāvanā dabūju Maybelline Colorama melno acu zīmuli, arī nekāda vaina.

  Varētu arī par skropstu tušām rakstu? 🙂

  Like

  1. Es vienu brīdi tiku lietojusi Artdeco zīmuli, tikai izvelkamo, kurš man tīri labi patika, vien jau atkal krietnu laiku neesmu manījusi veikalos. No Avon zīmuļus neesmu mēģinājusi, tikai tālā pagātnē acu ēnas pirku, bet ja ir izvelkamie, varbūt būs jāiemet aci katalogā.
   Maybeline Colorama zīmuli es jau kādu laiku lietoju apakšējai līnijai, bet līdz galam apmierināta neesmu, jo uz manas ādas viņam ir tendence pasmērēties, tāpēc šobrīd jau atkal esmu meklējumos.

   Par tušām varētu uzrakstīt kaut kad nākotnē, kad sakrāsies vairāk ko salīdzināt, jo šobrīd es diezgan konservatīvi turos pie vienas – Maybelline – One By One Satin Black – patīk, ka atdala skropstas un nesaķepina. Nesen pamēģināju arī Maybelline – The Rocket, kas gan bija noturīgāka, bet man šķita, ka neatdala tik labi, tāpēc atgriezos atpakaļ pie iepriekšējās.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: