Vasaras guilty pleasure dāmām – seriāls Mistresses


MistressesKopš Desperate Housewives beigām, apkārtējo seriālu burzmā izteikti trūkst tādu īstu dāmu seriālu, kas netiktu atcelti jau pēc pirmajām sērijām. Vasaras sākumā amerikāņi nolēma to labot, sākot demonstrēt savu versiju britu seriālam Mistresses, kura pirmā sezona noslēgsies šī gada septembrī. Lai gan seriāla nosaukums vēsta par sievietēm-mīļākajām, vedinot domāt, ka epizodēs iespējams redzēsim kaislīgas mīlas ainas satīna palagos, seriāls vairāk pievēršas tieši afēru seku apzināšanai un likvidēšanai.

Seriāla galvenās varones ir četras sievietes – visām ir veiksmīga karjera, tomēr zināmas problēmas ģimenes dzīvē. Savanna (Alyssa Milano) ar vīru mēģina tikt pie bērna, bet kad tas nevedas, nonāk afēras gūstā ar savu darba kolēģi. Viņas māsa, brīvdomātāja Džoslina (Jes Macallan), kas nekad nav vēlējusies dibināt nopietnas attiecības, pamazām sāk iemīlēties savā labākajā draudzenē. Eiprilas (Rochelle Aytes) bojā gājušais vīrs atstājis sievai ne tikai paprāvu apdrošināšanas naudas summu, bet arī kādu nepatīkamu pārsteigumu… Un veiksmīga psihoterapeite Kārena (Yunjin Kim) cīnās ar sekām, ko izraisījis ārsta ētikas pārkāpums, ielaižoties attiecībās ar savu nu jau mirušo pacientu.

Visas šīs sievietes mēģina atrisināt savas problēmas un ik pa brīdim satiekas, lai apspriestu tās ar draudzenēm. Katras varones stāstā ir ievērpta kāda intriga, ar mērķi noturēt skatītāja interesi. Jāpiemetina gan, ka seriālā nedaudz pietrūkst elpu aizraujošu pagriezienu un virzieni, kuros virzās katras sižeta līnijas intrigas, ir iezīmēti ar visai skaidri salasāmām ceļazīmēm. Tomēr pats dīvainākais ir tas, ka šī nelielā paredzamība īpaši netraucē, jo process uz to ir gana interesants. Mistresses tik pat kā nav komēdijas elementu, varoņu problēmas žanra ietvaros ir iztēlotas pietiekami nopietnas, neviena no situācijām nav pārspīlēta vai izpušķota, līdz ar to neradot šaubas par ticamību. Un, protams, seriālā ir glīti, turīgi varoņi jau pierasti nopulētajā vidē, lai būtu patīkamāk skatīties. Ko gan vēl var vēlēties no šāda vasaras guilty pleasure?

Dodu 8 Tējtasītes un iesaku šādu attiecību drāmu cienītājām, kā ne pārāk smagu vasaras vakaru izklaidi. Treileris šeit.

8

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: