Jaunie seriāli rudens sezonā 2013: drāmas


Ap stūri jau lūkojas septembris. Lai gan tas var nozīmēt ļoti daudz lietu – skolas sākšanos, atvaļinājumu beigšanos, rudens ražas novākšanu, biezāku šaļļu meklējumus un, protams, pastiprinātas alkas pēc gardas, siltas tējas tases, tas pavisam noteikti nozīmē arī to, ka pienācis jauno rudens seriālu pļaujas laiks.

TV cilvēki ir cītīgi strādājuši, lai sagādātu mums gaidīto kaudzi ar jauniem varoņiem, pasaulēm un notikumiem. Un arī Tējtasītē pienācis laiks ikgadējajam jauno seriālu apkopojam. Kā jau ierasts sadalīju jaunos seriālus trīs blokos. Šodienas ieraksts būs veltīts drāmām, jau rīt varēsiet iepazīties ar jaunajām komēdijām, taču parīt blogā būs atrodams pats garākais, un ko tur liegties, arī manai sirdij vistuvākais, saraksts ar sci-fi/fantasy seriālu jaunajiem treileriem.

Liekot kopā šos ierakstus pamatīgi izķemmēju attiecīgās interneta vietnes, lai aplūkotu pēc iespējas vairāk jaunumu. Taču, ko tu subjektīvai dabai padarīsi? Tējtasītē izlēmu pieminēt tikai tos, kas ir uzrunājuši personīgi mani. Un tā nu ir sanācis, ka no drāmas plaukta mani šoruden ir uzrunājuši tikai četri sekojošie treileri.

Hostages, 23. septembris, CBS

American Horror Story Dilans Makdermots terorizēs United States Of Tara Toniju Koleti jaunā ķīlnieku drāmā. Labi aktieri, mazliet spriedzītes. Uz šo lieku cerības.

Betrayal, 29. septembris, ABC

Izskatās seriāls par neko. Taču piedalās Stjuarts Tovnsends, kas reiz spēlēja manā iecienītajā vampīrfilmā Queen Of Damned un seriāla galvenā varone ir fotogrāfe. Zinu – ļoti ”loģiski” iemesli, lai skatītos seriālu, bet vismaz pilotu es ievērtēšu… 🙂

Masters of Sex, 29. septembris, Showtime

Divi pētnieki, kas specializējas seksa zinātnē. Balstīts uz patiesiem notikumiem. Ja nepaliks vulgārs, varētu būt skatāms.

Reign, 17. oktobris, CW

Perioda drāma CW izpildījumā. Mani kaut kā māc aizdomas ka vēsturiskā akurātība nebūs viens no šī seriāla stūrakmeņiem. Domāts tīņu auditorijai, kā kaut kas līdzīgs Gossip Girl vēsturiskā settingā. Domāju, ka tālāk par pilotu varu arī neizturēt, bet mēģināts nav zaudēts.

LASI ARĪ:

Un kurus drāmas seriālus šoruden skatīsies tu?

Advertisements

2 komentāri

  1. Mjā, nekas neuzrunāja. Nu varbūt vienīgi Reign.

    Like

    1. Reign doma laba, bet man bail no tā, kā pasniegs…

      Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: