Jaunie seriāli rudens sezonā 2013: komēdijas


Turpinot vakardienas ierakstu par jaunākajām televīzijas drāmām, ko redzēsim savos ekrānos rudens sezonā, šodien kārta pienākusi komēdijām. Pārlūkojot seriālu plašumus, jāsecina, ka komēdiju plaukts šogad izskatās ļoti vienmuļš – lielākā daļa seriālu (arī tie, ko šajā sarakstā nemaz neesmu iekļāvusi) koncentrējas uz vecākiem un bērniem.

Arī starp atlasītajiem īsti neredzu tādus konkrētus palicējus un nojauta saka, ka daudzi vairāk par sezonu vai pat pussezonu tā arī nepiedzīvos. Tomēr, kas zina – varbūt te ir apslēpts kāds sitkomu dārgakmens… Šoreiz jūsu uzmanībai seši treileri, kurus atlasīju, kā cerīgākos šīs sezonas smieklu devējus.

Dads, 17. septembris, FOX

Komēdija par diviem draugiem un viņu tēviem. Kaut kā atsita iepriekšējā gadā skatīto un atcelto Partners.

Mom, 23. septembris , CBS

Ja mums ir sitkoms par dēliem un tēviem, kāpēc gan lai nebūtu arī par mātēm un meitām? Neizskatās gan ilgdzīvotājs.

The Crazy Ones, 26. septembris, CBS

Sāra Mišela Gelāra un Robins Viljams seriālā par reklāmistiem. Treileris izvilināja smaidu, jācer, ka pilots izvilinās smieklus. Gribētos, lai šis noturas virs ūdens kaut vai priecīgā Viljamsa dēļ.

Sean Saves the World, 3. oktobris, NBC

Atkal jau vecāki un bērni. Šoreiz tēvs, viņa pusaugu meita un riebīgs priekšnieks. Dēļ Sean Hayes varētu paskatīties, bet arī šaubos par ilglaicību.

Us & Them, pirmizrādes datums nav zināms, FOX

Balstīts uz britu seriālu Gavin And Stacy. Par divu jaunu cilvēku attiecībām. Nav tas sliktākais no šīs sezonas piedāvājuma.

Mixology, pirmizrādes datums nav zināms, ABC

Viena nakts, viens bārs, desmit jauni cilvēki un viņu attiecības. The Hangover veidotāju seriāls. Pagaidām nezinu, ko domāt – vai šī būs komēdija, vai mēģinās iztaisīties par drāmu?

LASI ARĪ:

Un kurus komēdijas seriālus šoruden skatīsies tu?

Advertisements

6 komentāri

 1. Eu, labs – tas Sāras seriāls man kkā bija paslīdējis garām. Nē, nu…es jau nekad no komēdijām neko negaidu, tāpēc tā pavirši apskatījos jauno piedāvājumu un šo vnk neievēroju. Būs jāievērtē Sāras dēļ. Lai gan, tā aina kur Viljamss un tas otrs čalis dziesmu sacerēja, man izvilināja smaidu 🙂 Varbūt pat būs cerīgi 🙂

  Like

  1. Es arī parasti nepievēršu komēdijām lielu uzmanību, bet dažreiz jau gadās tāds garastāvoklis, ka gribas mazliet pasmieties. Mans galvenais smejamais diemžēl pagājušā sezonā tika atcelts – skatījos Go On. Vēl ir palicis vienīgi 2 Broke Girls, kam sekoju līdzi. Tāpēc ceru, ka šosezon pievienošu kādu jauno – mani arī īpaši uzrunāja Viljamsa un Gelāras seriāls 🙂

   Like

 2. Dads, 17. septembris
  The Crazy Ones, 26. sep
  Us & Them
  Mixology
  Ielikti sarakstiņā, jāmeklē tomēr HIMYM aizvietotājs… paldies par apskatu.

  Like

  1. Prieks, ka noderēja.
   Es tā arī HIMYM nebiju pieslēgusies, kaut gan daudzi saka, ka labs. Nu jau laikam būs par vēlu – tik daudz sezonām nesanāks izmalties cauri.

   Like

 3. Super! Paldies par seriālu apskatu. Man kā lielai seriālu fanei šitais raksts ir dikti noderīgs 🙂 Kaut gan pašlaik jau man iet uz riņķi kādi 30 dažādi gabali 😀

  Like

  1. Jauki, ka saraksts noderēja 🙂
   Oho, 30 seriāli – pamatīga čupiņa. Man tā vidēji rēķinot gan vasaras, gan rudens, gan starp-sezonu, sanāk kaut kur pie 20 😀 Un tagad vēl no jaunās sezonas būs ko pievienot…

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: