Parādi savu somu!


SomaPirms pāris dienām Dainis savā blogā aizsāka interesantu akcijuParādi savu somu! Projekta mērķis – nofotografēt savu somu un tās saturu, īsi par to pastāstīt, un tad nodot stafetes kociņu tālāk citiem blogeriem, kurus šī akcija varētu interesēt.

Par savām somām es varētu runāt diezgan ilgi, jo tā ir viena no manām sievišķīgajām vājībām, kas pārtrumpo pat izplatīto vēlmi pēc pamatīgas kurpju kolekcijas. Līdz ar to, var sacīt, ka manā skapī sēž vairākas somas un somiņas, kuras no dziļumiem izvelku atkarībā no garastāvokļa, apģērba un sezonas.

Tātad, mana pirmā vājība ir somas. Otrā vājība ir lielas somas. Tas allaž noved pie tā, ka šajās lielajās somās mantas pazūd kā Bermudu trijstūrī, un pat iebāzusi roku līdz elkonim šajos dārgumu kambaros, tikai retos gadījumos ar pirmo reizi atrodu vajadzīgo. Arī soma, ko šodien piedāvāju vispārējai apskatei pieder pie ietilpīgo sugas, taču pārsteidzošā kārtā šķiet, ka šī man nesagādās pārāk lielus meklēšanas piedzīvojumus, jo ir gana pārredzama. Šo somu iegādājos pirms pāris nedēļām, jo tā mani ”nošarmēja” ar izteiksmīgi sarkano toni.

20140415-IMG_0613

Tā kā mēdzu somas mainīt, arī to saturs bieži vien pārceļo un dažas mantas paliek aiz borta. Taču pastāv tā sauktās nemainīgās vērtības, kas, manuprāt, īpaši neatšķiras no citu sieviešu somās atrodamajām lietām. Tie ir dažādi dzīvi uzlabojoši nieki, piemēram, salvetes un košļājamā gumija, (šoreiz gan palika ārpus kadra – kā reiz izbeigušās) pretsāpju tabletes, spogulītis, un gada skaistajā laikā arī saulesbrilles. Lai gan attēlā redzamais komplekts izskatās salīdzinoši kārtīgs, jāatzīstas, ka laika gaitā manā somā sakrājas arī pamatīga čeku, maisiņu un dažādu papīrīšu čupa (šobrīd topā ir uz lapelēm pieskribelēti mācību grāmatu nosaukumi medībām bibliotēkā).

Manā gadījumā akcija Parādi savu somu! nav veiksmīgi īstenojama bez akcijas Parādi savu kosmētikas maciņu!, jo man nepatīk, ja kosmētika nav savākta vienuviet, un slīkst Bermudu trijstūra dziļumos. Tātad… kas dotajā brīdī atrodas manā somā, manā kosmētikas maciņā?

  • Madaras roku krēms. Mans ziemas un pavasara must-have. Ļoti labi mitrina ziemā izslāpušo ādu, turklāt brīnišķīgi smaržo.
  • Stendera dzērveņu lūpu sviests. Labi noder gan kā pirmā palīdzība sausām lūpām, gan arī kā bāze lūpu krāsai.
  • Ralph Lauren smaržas Romance. Viegls, pavasarīgs ziedu aromāts.
  • Lūpu krāsa Lancome L’Absolu Rouge tonī Brun Sépia. Mana šī brīža favorīte, nesen atklāju sev brūno nokrāsu plašās iespējas. Ļoti noturīga, nesausina lūpas un, pats galvenais, ar intensīvu toni.
  • Tā kā skropstu tušu parasti uzklāju no rīta un dienas laikā īsti nav vajadzības to atjaunot, manā somā atrodams vien acu laineris. Šobrīd tas ir L’Oreal Super Liner Carbon Gloss. Ik pa laikam palietoju ko citu, tomēr beigās vienmēr atgriežos pie šī, jo patīk, ka tonis ir patiesi melns nevis pelēcīgs.
  • Blakus lainerim noteikti mētājas arī parastais acu zīmulis. Šobrīd tas ir Gosh izvelkamais zīmulis Let’s Twist Eye Liner tonī Blue Grass. Šo nāru zilzaļo brīnumu pirms neilga laika iegādājos, nevarot vien sagaidīt pavasara krāsu eksploziju.

Protams, somā atrodas arī maks, telefons un austiņas. Ja zinu, ka nāksies mērot ceļu ar kājām, bieži vien ņemu līdzi arī Mp3 mūzikas atskaņotāju, jo neesmu vēl gluži pieradinājusi sevi pie mūzikas klausīšanās tikai telefonā.

Tā kā mūza ir nepastāvīga būtne, kas var piemeklēt jebkurā brīdī un jebkurā formā, neatņemama manas somas sastāvdaļa ir pierakstu blociņš un pildspalva. Bez tiem no mājas neizeju jau kādus desmit gadus. Laika gaitā vienīgi mainījies blociņa biezums un formāts (skolas gados staipīju apkārt biezas klades ar cietiem vākiem, bet laikam ejot, pieņēmos prātā un sarāvos formātā).

20140415-185128.jpgRunājot par grāmatām… Piederu pie tiem cilvēkiem, kas labu grāmatu vislabprātāk izbauda vienatnē, savās mājās. Tādēļ gadījumi, kad staipu apkārt kādu pamatīgu grāmatas eksemplāru, mēdz būt retāki kā tas šķistu piedienīgi cilvēkam, kurš blogā raksta grāmatu apskatus. Taču pēdējā laikā dzīve ir iekārtojusies tā, ka gari pārbraucieni ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa, tādēļ pamazām par tādu kļūst arī grāmata somā (papīra vai Kindle formātā, atkarībā no somas smaguma).

Tas arī viss par mani un manu somu : ) Tālāk stafetes kociņu labprāt nodošu Mēnessmeitēnam, Ms Marii un Evijai.

5 komentāri

 1. Koši 🙂
  Kas ir tas mazais, sarkanais kvadrātiņš ar bantīti bildes augšpusē, zem brillēm?

  Like

  1. Tas ir spogulītis ar atveramu vāciņu 🙂

   Like

 2. Cik krāšņi un sievišķīgi! Super! 🙂

  Like

 3. […] to, ko staipu līdzi savā ikdienā. Šo padarīšanu iesāka Dainis, bet lūk šīs dāmas -> Tējtasīte, Anete un Happynorelle  mani izaicināja (maybe vēl kāds, kuru neesmu nosaukusi). Tad nu, […]

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: