Jaunie rudens seriāli 2014: drāmas


Tas brīdis beidzot ir pienācis. Lielā rudens seriālu raža ir gatava novākšanai. Kā jau katru gadu, arī šoruden esmu sagatavojusi rakstu sēriju, kurā mēģināšu iepazīstināt Tējtasītes lasītājus ar jaunās, rudens sezonas seriāliem, kas mūs priecēs drūmajos un lietainajos vakaros. Sākšu ar drāmām, bet tuvākajās dienās publicēšu rakstus par jaunajām komēdijām un fantasy/sci-fi seriāliem. Protams, visa šī padarīšana ir izteikti subjektīva, jo šeit tiks pieminēti tikai seriāli, kas mani personīgi interesē.

Runājot par drāmām, šogad izdevās atlasīt piecas ievērības cienīgas. Tiesa, pārstāvētā tematika nav pārāk plaša. Liekot kopā šo sarakstu, atskārtu, ka šogad nudien netrūkst kriminālo/politisko/tiesas drāmu. Par spīti tam, ka parasti šie žanri nav gluži mana tējas tase, sarakstā iekļāvu tos seriālus, kuri šķita kaut cik skatāmi. Ir gan visai grūti, liekot roku uz sirds, apgalvot, ka kādu no šeit minētajiem jaunpienācējiem gaidu ar milzīgu degsmi un nepacietību, taču pa kādai odziņai tajos tomēr var atrast.

Madam Secretary, 21. septembris, CBS

Politiska drāma ar dāmu priekšgalā. Nelieku īpašas cerības. Manuprāt, šajā lauciņā jau darbojas vairāki spēcīgi konkurenti.

Scorpion, 22. septembris, CBS

Īsumā – ģēniji glābj pasauli. Garumā – patiesu notikumu iedvesmots, Scorpion stāsta par ekscentrisku ģēniju komandu, kuriem jāglābj tūkstošiem cilvēku dzīvības. Brīnumbērna mātes lomā Katharine McPhee no foršā muzikālā seriāla Smash. Man patīk tā dēvētie socially awkward varoņi, tādēļ šo paskatīšos.

How To Get Away With Murder, 25. septembris, ABC

Stāsts par tieslietu pasniedzēju, kurai ir neparasta pieeja studiju procesā. Izlasījusi aprakstu, nodomāju, ka šis seriāls nebūs man, taču interesantais treileris iedēstīja šaubu sēklu. Par ļaunu nenāk arī tas, ka galvenajā lomā ir Viola Davis.

Stalker, 1. oktobris, CBS

Maggie Q (Nikita) un Dilan McDermott (AHS: Murder House, The Hostages) apvienosies spēkiem psiholoģiskā policijas trillerī. Skatīšos labo aktieru dēļ.

The Affair, 12. oktobris, Showtime

Neuzticīgi mīļotie, iespējams noziegums un laikam jau arī neliela mistērija jaunajā Showtime seriālā, kas sakās esam izbīdījis populāro Masters Of Sex no tam paredzētās pozīcijas starp rudens seriāliem.

Un kuras ir tavas gaidītākās jaunās drāmas šoruden?


LASI ARĪ:

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: