Jaunie rudens seriāli 2014: komēdijas


Par jaunajām, rudens sezonā sagaidāmajām, drāmām jau rakstīju iepriekšējā rakstā, šodien pienācis laiks komēdijām. Jāatzīst, ka uz komēdijām es parasti skatos visai skeptiski, jo pēdējos gados ir pamaz smiešanās vērtu sēriju (piemēram, tādi kā Veep, Modern Family vai 2 Broke Girls), taču bez sitkomiem dzīvot arī gluži negribas, tādēļ šajā ierakstā mēģināšu jums piedāvāt dažus jaunus treilerus ar šogad sagaidāmajiem komēdiju seriāliem. Dīvainā kārtā šoruden sarakstā vietu izcīnījuši neierasti daudz jaunpienācēju – skaitā veseli septiņi (vēl bariņš potenciālo uzvarētāju sola pievienoties arī tā sauktajā vidus sezonā). Esmu visai pārliecināta, ka savu nākamo sezonu gan piedzīvos labi ja divi no šiem, taču tas jau neliedz iemest aci pilotos. Vai tad ir vēl labāks veids, kā nosist savu tik dārgo laiku?

The Mysteries Of Laura, 24. septembris, NBC

Police-procedural komēdijas mērcē. Smash zvaigzne Debra Messing šoreiz iejutīsies detektīves ādā. Stāsts par sievieti slepkavību izmeklētāju ar diviem palaidņa bērniem bērniem un nekam nederīgu bijušo vīru.  Mazliet žēl, bet mans ņuhs, čujs un poņa saka, ka šis diez vai izvilks līdz nākamajai sezonai.

Black – ish, 24. septembris, ABC

Sitkoms, kuru internetā jau nodēvējuši par melnādaino versiju populārajam seriālam Modern Family. Visnotaļ amerikāniski.

Selfie, 30. septembris, ABC

Šī nav gluži komēdija par tik izplatīto foto narcisismu, taču tajā pavisam noteikti sastopams uz sevi vērstās mūsdienu sabiedrības blakusprodukts jaunas, iedomīgas interneta slavenības veidolā. Tipiskais stāsts par varones ceļu uz augšanu un šķipsniņa vecās labās mīlestības. Pilots jau redzēts, domāju daudziem nepatiks, taču es paskatīšos arī tālāk. Iespējams, būs, ko ievietot pie guilty pleasures (nu, ļoti jau glīšas drēbītes bija meitenēm). #cacisms

Bad Judge, 2. oktobris, NBC,

Tiesnešiem pienākas būt nopietniem, ar iestīvinātām apkaklītēm, vai ne? Jaunais NBC sitkoms šo teoriju mēģina apstrīdēt, piedāvājot skatītājiem stāstu par kādu visai vaļīgu tiesnesi.

Mulaney, 5. oktobris, Fox

Komēdija ar komiķi par komiķi. Varbūt.

Cristela, 10. oktobris, ABC

Ģimeniska situāciju komēdija par kādas sievietes pūliņiem, ceļā uz juristes izglītību. Katru gadu parādās vairāki šādi, īpaši neticu seriāla dzīvotspējai.

Marry Me, 14. oktobris, NBC

Komēdija par jauno pāri, kuriem nekādi neveicas ar bildinājumiem. Gribas redzēt kaut vai tādēļ, lai saskaitītu cik neveiksmīgu precēties aicinājumu seriāla veidotāji būs spējuši izdomāt.

Un kuri ir tavi gaidītākie jaunie komēdiju seriāli šoruden?


LASI ARĪ:

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: