Lieliskais astoņnieks


Veca gada beigas un jauna gada sākums Tējtasītes virtuālajās sienās neasociējas tikai ar Jaungada svinēšanu vien. Tas ir arī dzimšanas dienas laiks. Pirms astoņiem gadiem 4. janvārī dienas gaismu ieraudzīja pirmais bloga ieraksts. Toreiz ij nenojautu, ka daudzus gadus vēlāk, joprojām paceltām radošajām burām, peldēšu pa blogosfēras jūru ar jau nedaudz atšķirīgu saturisko kravu, taču to pašu entuziasmu un mīlestību pret rakstīšanu un lasīšanu.

Bloga 8 gadu jubileja

Kā iet?

Lai gan pēdējā laikā mani nepamet sajūta, ka blogi iebriduši drusku tādā kā aizmirstības purvā, kas slēpjas zem vizuāli bagātīgāku sociālo tīklu visnotaļ krāšņā piedāvājuma (jā, es skatos uz jums, Instagram un Youtube), man kā aizgājušo laiku romantiķei gribas cerēt, ka rakstītajam vārdam arvien atradīsies kāds kaktiņš interneta. Tādēļ man ir īpašs prieks, ka aizvadītais gads Tējtasītei tomēr ir bijis skaitliski maķenīt veiksmīgāks par iepriekšējo, neskatoties uz to, ka mēdzu šeit savu galvu un elektronisko spalvaskātu pabāzt ne tik regulāri, kā gribētos.

Pagājušajā gadā izpildīju vienu no saviem slēptajiem mērķīšiem – ik mēnesi nopublicēju mēneša favorītu rakstu (ņemot vērā iepriekšējo gadu mokas ar šīs rubrikas laicīgu publicēšanu, atļaušos sev tomēr uzsist pa plecu). Līdztekus grāmatu apskatiem, kas nu jau labu laiku kā ir kļuvuši par Tējtasītes pamatēdienu, galīgi mirušas nevaid arī, piemēram, rubrikas Mazie filmu komentāri, kā arī dažādu grāmatu atsauksmju mazie kopsavilkumi, lai gan, protams, gribētos ātrāk, augstāk un spēcīgāk. Ik pa laikam blogā joprojām parādās arī receptes (2017. gadā tās ir bijušas pārsvarā dzērienu gatavošanas pamācības un receptes veģetārām ēdmaņām) un filmu atsauksmes, kā arī ik sezonas seriālu apkopojumi.

Un tālāk?

Un tālāk mūžīgais jautājums par nākotnes plāniem. Es jau nepieklājīgi ilgi mēģinu atrisināt bloga dizaina nomaiņas jautājumu, bet pie kopsaucēja tā arī neesmu nonākusi, tādēļ pagaidām redzama tikai drusku uzprišināta galvene, kājene un sānu mala.

Savukārt, runājot pat saturisko slāni, ir ieplānota jauna rubrika, ko, atkarībā no aizņemtības pakāpes, ceru “palaist tautās” šomēnes. Pagaidām neteikšu kādu – drīz redzēsiet. Bet citādi – turpināsim staigāt pa ierastajām kultūras takām ar grāmatu vienā un tējas tasi otrā rokā. Starp citu, ko jūs šogad vēlētos Tējtasītē lasīt vairāk?

Un nobeigumā – kas gan tā būtu par dzimšanas dienu bez dāvanām? Svinīgi paziņoju, ka beidzot arī Tējtasīte ir tikusi pie savas Facebook lapas (re, cik ātri – vajadzēja vien nieka astoņus gadus). Esat mīļi aicināti sekot (podziņa šeit pat – sānu malā)! Lapā plānoju publicēt visus jaunākos šī bloga ierakstus un ar laiku, iespējams, arī citu interesantu saturu par grāmatu un dzīves stila tēmām.

Liels paldies jums – uzticīgajiem, gan aktīvajiem, gan klusajiem bloga lasītājiem, kas šos astoņus gadus, astoņus mēnešus, astoņas nedēļas vai tikai astoņas (vai jebkura cita cipara) dienas esat bijuši kopā ar Tējtasīti un palīdzējuši tai izaugt, padarot šo mazo interneta nostūri ne tikai par kādas rakstīt mīlošas būtnes hobiju, bet arī neatņemamu dzīves sastāvdaļu!

Lai jums iedvesmas bagāts Jaunais suņa gads!

6 komentāri

 1. Daudz laimes dzimšanas dienā, novēlu lai rakstāmspalva nepagurst un iedvesma ne tikai stāv blakus,bet arī pabaksta un tiešām iedvēsmo. 😉

  Like

  1. Paldies, pateikšu mūzai, lai dara tā 🙂

   Like

 2. Sveiciens, sveiciens bloga jubilejā! 🙂
  Novēlu nepazaudēt iedvesmu un enerģiju :).

  Like

 3. Apsveicu! Lai radošais lidojums turpinās! Es cītīgi lasu Tavus mēneša favorītus, grāmatu atsauksmes un rakstus par filmām un seriāliem. Pat ja neko nenoskatos, vismaz zinu, ko var skatīties. 😊

  Like

  1. Mīļš paldies 🙂 Es arī pēdējā laikā arvien mazāk filmas un seriālus vēroju, bet vismaz ar filmām ceru šogad saņemties.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: