Nedēļas momenti #3


Svētdienām piestāv jauna lasāmviela. Tādēļ jau atkal klāt ir rubrika Nedēļas momenti, kurā nu jau trešo reizi īsi atskatīsimies uz pēdējās nedēļas laikā lasīto vai redzēto. Arī šoreiz tikpat eklektiski kā iepriekš – ir raksts gan par seriālu pasauli, gan valodas lietām, gan dzīves stilu.

Photo by Alex Holyoake on Unsplash

Interesanta lasāmviela (21.01.19. – 27.01.19.)

  • NME publicējis interviju ar veiksmīgā Netflix seriāla You veidotāju. Nevaru sagaidīt otro sezonu – tik labi nostrādāts antivaronis sen nebija vērots.
  • Latvija meklē aizvadītā gada vārdu, gada nevārdu un spārnoto teicienu. Interesants piedāvājums vārdu “hipsters” turpmāk aizstāt ar vārdu “jaunbārdis”…
  • Neliels raksts, kādēļ mantu kārtošanas guru Marijas Kondo metode ilgtermiņā var nebūt efektīva. Vecais, labais triks ar seku likvidēšanu, tā īsti neapzinoties cēloni.
  • Labākais padoms, lai ilgstoši saglabātu skaistu ādu, ir vienkārši būt bagātam. Akmentiņš attiecīgās nozares mediju dārziņā par tendenci popularizēt veselīgu dzīves veidu, kā drošu garantiju starojošai, jauneklīgai ādai, nepieminot maka biezumu.
  • Tiem, kas interesējas par pēdējā laikā aktuālo minimālisma dzīves stilu, iespējams, noderēs pārdomas – ar ko tad īsti minimālisms atšķiras no vienkāršas dzīvošanas jeb simple living?
  • Ne gluži lasāmviela, bet britu indī grupai Lost Under Heaven ir iznācis jauns albums un es nevaru vien pārstāt to klausīties.

Lai jums forša nākamā nedēļa, tiekamies jau atkal pēc brīža!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: