Par blogu un autori

Sveiciens! Prieks, ka iegriezies uz tasīti tējas!

Tēju šeit vāru es, lasītāja un rakstītāja, kas bloga apmeklētājiem pazīstama ar interneta vārdu Sofija Darka. Pēc izglītības žurnāliste, pēc pārliecības radoša personība, ar interesi par literatūru, kino un citām kultūras izpausmēm. Brīvajā laikā labprāt iemēģinu roku rakstīšanā un fotogrāfijā. Dažkārt nodarbojos arī ar kulinārijas eksperimentiem – rezultāti visbiežāk redzami bloga recepšu sadaļā. Tējtasītē lielākoties atrodams viss interesantais, ko gadās piedzīvot, pagaršot, noskatīties, noklausīties, izlasīt un izbaudīt.

Neliels labo lietu kopsavilkums lasāms arī iecienītajā rubrikā Mēneša favorīti, kur bloga lasītājiem piedāvāju savu skatījumu uz iedvesmojošiem notikumiem un dažādiem kosmētikas, pārtikas vai dzīves stila produktiem, kurus esmu nesen atklājusi un izmēģinājusi.

Visi blogā publicētie raksti, ja vien neesmu norādījusi citādi, ir mans autordarbs. Ja vēlies kādu no rakstiem pārpublicēt, lūdzu, vispirms sazinies ar mani un, citēšanas gadījumā, lieto atsauci uz oriģinālo avotu.

Varbūt ir kas īpašs, ko tu vēlies šeit redzēt? Esmu atvērta sadarbībai un ierosinājumiem. Droši dod ziņu komentāros vai sazinies ar mani pa e-pastu vai Twitter.

Paldies, ka iegriezies, gaidīšu tevi ciemos arī nākamreiz 😉


Kontakti:

E-pasts: teejtasiite[at]gmail.com

Twitter: @SofijaDarka

6 komentāri

 1. Rudīte Ratņika · · Atbildēt

  Labdien! Internets ir kā mežs…tā nu es ieklīdu, palasīju…paldies, interesēja!
  Rūta

  Patīk

  1. Sveiki! Jauki, ka Tējtasītē rakstītais ieinteresēja. Vienmēr priecājos par jauniem lasītājiem 🙂

   Patīk

 2. Cepure nost! Lielisks blogs un ļoti patīkami raksti. Nejauši uzgāju šo blogu, meklējot informāciju par grāmatām, un šeit var atrast daudzus interesantus faktus 🙂

  Patīk

  1. Paldies, man liels prieks to dzirdēt 🙂

   Patīk

 3. Labdien!Ļoti patīkamas receptītes-esmu jūs atklājusi nesen,bet patiess prieks-jo gardumu te tik daudz!Paldies!Gribēju pajautāt vai nav šokolādes lavas kūkas recepte!

  Patīk

  1. Sveiki! Priecājos, ka patīk 🙂 Šokolādes lavas kūkas recepti neesmu vēl provējusi, lai gan izklausās gardi. No tādiem šokolādīgākiem gardumiem, kas tepat atrodami, varu ieteikt šokolādes kūku vai manus personiskos favorītus – šokolādes braunijus 🙂

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: